• Прем'єра фільму «Ваша високість»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 14 квітня 2011 року
Прем'єру фантастичної комедії «Ваша високість» (Your Highness) режисера Девіда Гордона Гріна покажуть в Україні 14 квітня 2011 року. Зйомки фільму почалися ще влітку 2009 року в північній Ірландії, бюджет фільму становить $ 50 млн. Світова прем'єра відбулася 8 квітня 2011 року і переважно отримала негативні відгуки критиків і суперечливі коментарі глядачів, за даними Rotten Tomatoes. Може, нашому глядачеві й сподобається цей фільм.

Тадеус (Денні МакБрайд) і Фабіус (Джеймс Франко) — сини короля Таліуса (Чарльз Денс). Фабіус — хоробрий, доблесний воїн, а Тадеуса й воїном важко назвати, так принц — охочий погуляти й повеселитися.

Після чергової перемоги, Фабіус вирішує одружитися зі своєю подругою Беладоною  (Зуї Дешанель), але церемонію перериває злий чаклун Лізар (Джастін Теру) і викрадає Беладону.

Перед походом вони відвідують великого мудрого майстра, який дає їм чарівний компас і напуття дістати легендарний меч Єдинорога з лабіринту Мінотавра, який допоможе їм впоратися з Лізаром...

Брати відправляються на пошуки викраденої нареченої. Лінивий Тадеус не з власної волі допомагає братові, а за велінням батька. І щоразу за будь-якої небезпеки він шукає можливість утекти.

По дорозі вони об'єднують свої сили з таємничою і привабливою Ізабель (Наталі Портман) — таким чином, вони починають свою велику подорож, щоб врятувати Беладону і своє королівство.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...