• Виставка «Істина, Доброта, Терпіння» пройшла в Одесі

  • Середа, 7 вересня 2011 року
В Одесі завершила свою роботу міжнародна художня виставка «Істина Доброта Терпіння», що проходила в галереї Союзу художників України.

Выставка "Истина, Доброта, Терпение" прошла в Одессе 
Виставка «Істина Доброта Терпіння» пройшла в Одесі. Фото: The Epoch Times Україна

До експозиції виставки були включені роботи сучасних китайських художників, що проживають в США, Канаді, Тайвані, Таїланді та Японії.

Авторів цих робіт об'єднує те, що в якийсь період свого життя вони познайомилися з древньою системою морального і фізичного вдосконалення людини Фалунь Дафа (або Фалуньгун). За словами організаторів виставки, художники відобразили у своїх роботах основні принципи Фалунь Дафа — «Істина, Доброта, Терпіння».

Картини поділялися на кілька груп, об'єднаних спільною ідеєю. Деякі роботи зображували «божественні» сюжети, в інших показувалася «краса і гармонія вдосконалення людини за системою Фалунь Дафа». У третій групі картин художники показали жорстокість масштабного переслідування учнів цієї школи в сучасному Китаї, яке здійснюється комуністичним режимом з липня 1999 року.

Деякі художники самі пройшли через жах катувань у таборах і в'язницях Китаю, розповідає одна з консультантів виставки Олександра Гончаренко. «Але, незважаючи на це, всі картини випромінюють світло і тепло, і навіть ті картини, які за своїм сюжетом носять драматичний або навіть трагічний характер, залишають у глядача відчуття, що врешті-решт, зло буде покаране і добро переможе», — каже вона.

Пані Гончаренко наводить кілька записів відвідувачів виставки з Книги відгуків:

«Будемо сподіватися, що завдяки доброті і милосердю цих художників, багато людей зрозуміють як важливо жити в гармонії зі Всесвітом і бути добрим до людей».

«Неймовірне відчуття реальності людської трагедії, людської помилки, за яку все-таки будеш відповідати, якщо не знайдеш правильний шлях. Дякую».

«Прийшовши на виставку, я відразу потрапила в атмосферу Доброти, Істини і Терпіння. Відразу стало тепло, спокійно на душі. Додалася впевненість і бажання жити далі...»

«Давньокитайська культура мовою живопису відображає складне життя сучасного Китаю, показує потужну боротьбу Світлих Сил зі Злом. Всі люди світу підтримують їхню благородну боротьбу. Нехай нагородою їм буде Світло «Істини Доброти Терпіння» у Вищих світах».

Нагадаємо, художня виставка «Істина Доброта Терпіння» проводиться по всьому світу, починаючи з 2006 року. Картини виставки демонструвалися в понад 40 країнах і не менше 200 містах. В Україні виставка демонструвалася в 2009 і 2010 роках у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Сімферополі та Вінниці.

20 липня 1999 року колишній голова Комуністичної партії КНР Цзян Цземінь ініціював масові гоніння на послідовників Фалуньгун, кількість яких до цього часу досягло більше 70 млн осіб в Китаї. Вважається, що на цей крок його штовхнула заздрість до великої популярності групи послідовників Фалуньгун, яка за кількістю перевищила членів компартії. Згідно з останніми публікаціями Інформаційного центру Фалунь Дафа, переслідування не припиняються досі. З 1999 року Центром зафіксовано близько 3430 смертельних випадків послідовників системи в результаті репресій. Більше 100 тисяч осіб, що займаються Фалуньгун, відправлені в трудові табори і понад 6 тисяч засуджені до тюремного ув'язнення строком до 18 років.

Відповідно до Всесвітньої енциклопедії (World Book Encyclopedia), Фалуньгун — духовний шлях існування, який виник у Китаї на початку 1990-х років. Фалуньгун навчає техніці медитації за допомогою вправ для покращення фізичного здоров'я, а також етичної та духовної чистоти. Назва Фалуньгун китайською мовою означає обертання колеса закону. Фалуньгун також називається Фалунь Дафа (великий закон). Фалуньгун має мільйони послідовників у багатьох країнах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...