Субота, Жов 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Які прикраси підійдуть для оформлення вечірки?

Четвер, 17 вересня 2020 року

Для того щоб вечірка була популярною – і її оцінили гості, необхідно забезпечити відповідне оформлення, яке впливатиме на атмосферу події. Прикраси можуть з’явитись у найрізноманітніших варіантах. Саме вони роблять вечірку гарною та виділяються на фотознімках. Чудова ідея – кульки цифри у Львові, які прикрасять різні події. Ми детальніше розкажемо про ці та інші декорації.

Що можна використати для оформлення?

Дослідіть світ підвісних декорацій. Це хороше рішення для прикраси залу, саду чи будинку. Вони можуть мати різну форму та кольори. Серед них – повітряні кулі, гірлянди, банери, ліхтарі, паперові помпони тощо.

  • Кульки

Вони можуть бути різних видів. Зазвичай їх заповнюють гелієм, аби створити кращий візуальний ефект. Це можуть бути кульки з фольги чи гумові різноманітних форм і візерунків – від друкованих літер (вітальних листівок), веселої графіки до казкових персонажів. Їх можна вільно вішати на стрічки, встановлювати на палички чи розміщувати на підставках.

Повітряні кулі-цифри часто використовують для того, щоб сформувати, скільки років виповнилося імениннику. Також вони можуть символізувати круглу дату весілля. Найчастіше такі кульки використовують для оформлення дня народження, іменин або весільних побажань. Загалом різнокольорові кулі (від пастельних до неонових) підходять як для світських заходів, так і для святкування хрещення, весілля тощо.

Існують і кулі, що світяться та створюють цікавий і абсолютно унікальний ефект. Вони оснащені світлодіодами й батареями та мають надзвичайно привабливий вигляд. Їх часто використовують як прикраси для саду чи балкона під час новорічної ночі, садової вечірки чи інших випадків, коли можна освітити вечір. Їхня перевага – довгий період світіння та можливість наповнювати кулі повітрям або гелієм. Вони доступні в широкій кольоровій гамі та чудово підійдуть для яскравої вечірки.

кулька

Ці прикраси можна вільно комбінувати та розміщувати у різних конфігураціях. Повітряні кулі мають багато функцій. Наприклад, з’єднавшись, вони можуть стати оригінальною альтернативою гірляндам.

  • Розтяжки, гірлянди та банери

Жодна карнавальна вечірка не може обійтися без розтяжок. Це не обов’язково мають бути традиційні розтяжки в металевих відтінках. Сьогодні також доступні гірлянди з прапорами, написи та різні фігури. Подібно до банерів та інших підвісних прикрас (таких як різнокольорові спіралі та пружини) вони будуть чудово виглядати, якщо їх повісити у вітальні, залі чи саду.

кольоровы кульк

  • Паперові ліхтарики та помпони

Паперові ліхтарики – найкращий варіант для прикраси вашого будинку чи залу під час вечірки. Вони мають насичені кольори та різноманітні форми – від традиційних геометричних фігур до тварин і комах, які оцінять і дорослі, і діти. Декоративні ліхтарі, прикрашені квітковим мотивом, можна повісити у вітальні чи дитячій кімнаті на постійній основі.

Це найпопулярніші підвісні прикраси, завдяки яким можна оформити різні локації. Бажаємо вдало провести вечірку!

Comments   

загрузка...