• Що собою представляють неодимі магніти

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 вересня 2018 року

Усі люди, які бачили або стикалися з потужністю неодимових магнітів уперше, задаються питанням — де ж можуть вони застосовуватися. Адже різного розміру неодимові магніти застосовуються в багатьох сферах і вирішують дуже багато завдань, починаючи від промислових і закінчуючи побутовими. Сила зчеплення навіть маленьких магнітів просто величезна, тому не використовувати її було б нерозумно. Розробники, яким вдалося отримати перші магніти такого типу, відразу заявили, що сфера застосування у них буде дуже широкою. Як мінімум, безліч пристроїв з їх допомогою вдалося значно зменшити в розмірах.

Компанія NeoDim https://neodim.net.ua/ надає широкий асортимент магнітів, які допоможуть вам втілити будь-який задум чи мрію. А більше дізнатися про сферу, де можна використовувати магніти розповість наша стаття.

Де використовуються неодимі магніти

Іграшки та розваги

Магніти це унікальна розвага для дітей і дорослих. Тільки будь ласка, пам'ятайте про техніку безпеки.

Головоломки, різні предмети, що «висять у повітрі», незвичайні скульптури та ігри з магнітами.

Затискачі і фіксація

Супермагнітами, якими є неодимові магніти — це ідеальні і компактні «фіксатори» і затискачі.

Очищення моторного і трансмісійного масла

Не секрет, що основна причина зносу деталей, що труться: моторів, двигунів внутрішнього згоряння, редукторів і автомобільних коробок передач — погіршення якості олії, зокрема — через накопичення в ньому металевих частинок. Такі частинки легко проходять крізь масляні фільтри і стають справжнім абразивом, які просто лавиноподібно прискорюють знос деталей. Використання компактних надпотужних магнітів дозволяє «відловлювати» такі частинки і надійно їх утримувати там, де можна буде легко їх видалити.

Пошук сталевих предметів

Є багато людей, які люблять шукати скарби. Супермагніти — це ідеальні пристрої для пошуку сталевих і залізних предметів в піску, ґрунті, стінах, підлогах. Досить пустити магнітний шар по підлозі і він відразу «намацає» всі цвяхи і шурупи. Якщо прив'язати на нитку магніт — він стане зручним «шукачем» для знаходження предметів (наприклад арматури) в стінах, в підлозі, в ґрунті.

Магнітотерапія

На сьогоднішній день лікарі і біологи все більше схиляються до думки про те, що магнітне поле постійного магніту надає благотворну дію на організм людини. Багато вчених вважають, що в сучасному світі нам не вистачає впливу магнітного поля Землі, яке стало слабкішим. Існує безліч свідчень того, що вплив постійного магнітного поля нормалізує артеріальний тиск крові, покращує проникність капілярів, різних внутрішньоклітинних процесів в організмі. Відомі випадки поліпшення зору, пам'яті, обміну речовин, прискорення загоєння ран і трофічних виразок, відступу багатьох невиліковних захворювань.

Фокуси і трюки

Навіть не перелічити, скільки найрізноманітніших фокусів можна робити з надпотужними неодимовими магнітами! Вони настільки сильні, що можуть впливати один на одного на дуже великій відстані, змушуючи рухатися предмети, в яких такі магніти заховані. Особливо потужні магніти можуть настільки сильно притягти, предмет, що просто пролетять у повітрі досить велику відстань.

Відновлення магнітних властивостей інших магнітів

Багато магнітів втрачають згодом свої магнітні властивості. Неодимові магніти дуже стійкі. Їх практично неможливо розмагнітити. У цьому сенсі вони «бояться» тільки високих температур, понад 80-90 градусів Цельсія. На противагу їм магніти альніко витримують досить високу температуру, але дуже легко перемагнічуються під впливом зовнішнього магнітного поля. Стронцієві магнітопласти також схильні до пере- і розмагнічування. За допомогою потужного неодимового магніту можна легко намагнітити такі магніти, а також і перетворити в досить сильний магніт будь-який предмет з твердої сталі — викрутку, ніж, голку, напилок.

магніт

Пошук скарбів і втрачених предметів під водою

Для тих, хто займається пошуком скарбів, зброї, техніки, що знаходяться глибоко під водою, закритих мулом і донними відкладеннями, неодимовий магніт — чудовий інструмент, як для пошуку, так і для підйому на поверхню таких предметів.

Закріплення знаків і табличок на автомобілях

Вам потрібно надійно щось закріпити на даху або іншій частині автомобіля? Антену, табличку, знак? Можна легко зробити це, скориставшись неодимми магнітами! Вони надійно утримають будь-який предмет навіть на високій швидкості руху. Головне - підібрати правильний. І пам'ятайте, що сильний магніт може пошкодити поверхню автомобіля, тому потрібно обов'язково захистити її, наклеївши на магніт фетр або гуму. Крім того - вибираючи магніт, пам'ятайте, що занадто потужні магніти можуть настільки міцно притягатися до кузова, що відірвати його можна буде тільки розтягнувши метал — так що знайте міру.

Кріплення приладів і пристосувань

Тут і говорити особливо нічого — просто закріплюємо магніти на поверхні або на самому приладі і кріпимо, що нам потрібно.

Кріплення предметів на кухні

Ножі, виделки-ложки (навіть з нержавійки), каструлі і сковорідки — все можна зручно і надійно розмістити хоч на стінах, хоч на стелі.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...