Вівторок, Тра 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про методику лазерного лікування алкоголізму

Четвер, 2 вересня 2021 року

Існує багато різних методик лікування алкоголізму, які практикують лікарі в наркологічних центрах і приватних кабінетах. Одна з них — лазерне лікування алкоголізму, цю методику найчастіше називають лазерним кодуванням. Її використовують лікарі медичного центру "ЛУЧ", відділення якого знаходяться в Києві, Харкові та Кривому Розі. Вона відрізняється високою результативністю, безпекою та не вимагає оперативного втручання.

аалкоголізм

Специфіка методики

За своєю специфікою вона дещо нагадує голковколювання, оскільки під час процедури відбувається вплив на біологічно активні точки тіла людини. Але в традиційній акупунктурі для цього використовуються найтонші металеві голки, а при лазерному кодуванні їх замінює лазерний промінь.

лікування алкоголізму

Основою цієї методики лікування залежності є теорія про те, що в людському мозку є так звані "центри задоволення". Саме ці центри відповідають за розвиток психологічної залежності від спиртного. Але якщо блокувати їх, то людина перестане отримувати задоволення від випивки й почне байдуже ставитися до алкогольних напоїв. Для блокування і використовується лазерний промінь. Після його впливу на ці зони у людини зникає тяга до алкоголю, яка в минулому змушувала його пити знову і знову в прагненні отримати від цього очікуване задоволення. Лазерне кодування дозволяє без болю і небезпечних наслідків усунути залежність — людина перестає пити просто тому, що вже не хоче цього, спиртне перестає бути для неї цікавим.

Лазерний промінь не тільки блокує певні зони мозку, але і приводить в норму обмін речовин і сприяє насиченню крові киснем. А це своєю чергою дозволяє прискорити виведення токсинів, які накопичилися в організмі пацієнта за той час, поки він вживав алкогольні напої. Тобто лазер діє відразу в декількох напрямках, забезпечуючи хороший і стійкий ефект. Якщо у вас є проблеми з алкоголем, то розгляньте лазерну методику як один з можливих варіантів позбавлення від пристрасті до міцних напоїв.

В яких випадках варто вдаватися до лазерного кодування

Ця методика не має на увазі операції, ні будь-яких проколів або розрізів шкіри, ні прийманню медикаментів. Тому до неї можна вдаватися при лікуванні тих пацієнтів, які за станом здоров'я погано переносять медикаменти й різні процедури, які передбачають оперативне втручання.