• Маленькі хитрощі перукарів і стилістів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 вересня 2018 року

При поході до перукаря або стиліста багато жінок не надто заглиблюються у те, які ж хитрощі можуть використовувати у своїй роботі представники настільки творчої професії. А тим часом кожен перукар має свої "виверти", які значно полегшують його роботу і дозволяють досягти відмінного результату при створенні різноманітних зачісок.

зачіска

Перукар

Наприклад, для кращого розуміння кожного клієнта багато стилістів ведуть особливий блокнот, до якого записують певні дані про відвідувачів салону. Роблять вони це взагалі без задньої думки, адже подібні записи просто допомагають їм у щоденній роботі. Однак, вам як клієнтові все-таки потрібно завжди стежити за тим, про що ви говорите, сидячи в перукарському кріслі, адже ніколи не відомо, що саме майстер захоче внести до свого робочого "літопису".

Для майстра надзвичайно важливо, щоб кожен його клієнт залишився задоволений якістю його роботи. Тому вам варто відвідувати тільки тих стилістів, які використовують виключно якісні матеріали — це означає, що вони твердо націлені на відмінний результат роботи.

Зверніть увагу, які інструменти https://foras.com.ua/ використовує ваш майстер. Фен, гребінці, плойка для волосся та інші прилади й інструменти завжди повинні бути чистими — охайність говорить про повагу майстра до кожного свого клієнта.

косметичні інструменти

Що важливо пам'ятати відвідувачеві салону?

Вам як відвідувачеві потрібно завжди поважати працю майстра і пред'являти до нього претензії тільки в тому випадку, якщо він відверто погано обслужив вас. У всіх інших випадках платити стилісту потрібно обов'язково, адже він витратив на роботу з вами свій дорогоцінний час.

Стрижка

Стрижка

Навіть якщо ви перебуваєте у невеликій і не дуже відомій перукарні, завжди залишайте певну суму чайових обслуговуючому вас фахівцю. Перед відвідуванням перукарні обов'язково вимийте і висушіть волосся і не слухайте тих, хто каже, що це зовсім не обов'язково.

Пам'ятайте, що знайти універсального майстра досить складно. У кожного з них є свій індивідуальний стиль роботи, тому, якщо ви часто міняєте зачіски, то намагайтеся користуватися послугами кількох окремих стилістів — у цьому випадку у вас з'явиться можливість адекватно оцінити якість роботи кожного з них.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...