• «Дитяча Одеса»: кілька порад тим, хто хоче податися сюди зі своїми малюками

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 14 червня 2016 року

ⓅЩороку більшає кількість родин, що обирають для себе комфортний і здоровий відпочинок. Батьки, котрі приділяють особливу увагу фізичному розвитку дітей та піклуються про здоров’я малечі, знають — літній відпочинок поблизу моря може бути не лише цікавим, а й корисним. Зважаючи на те, що Одеса завжди була і досі залишається одним із основних центрів культурного дозвілля, варто звернути увагу на привабливу можливість провести незабутній вікенд саме тут.

Одесса Дети

Що ж може запропонувати вам та вашим діткам це дивовижне місто? Серед усіх можливих варіантів популярними є:

  • бази сімейного відпочинку;
  • дитячі літні табори;
  • санаторії для дітей;
  • дитячі екскурсійні тури та квести.

Якщо в планах влаштувати максимально сімейний та домашній відпочинок, тут вам запропонують чудові варіанти подобової оренди квартир в Одесі.

Ви можете обрати найліпший варіант: відпочивати усією родиною, або ж, якщо ваша дитина досить самостійна, подарувати їй сповнене пригод літо у дитячому таборі.

Родинний вікенд — «Усюди разом!»

Якщо цього річ ви вирішили провести літо у сімейному колі — Одеса уже чекає на вас і ваших малюків! На вибір туристів пропонуються готелі, санаторії, оздоровчі комплекси та центри відпочинку для усієї родини. Культурну програму можна скласти самостійно, або обрати із запропонованих. Діти будуть у захваті від одеських парків розваг, дельфінаріїв та океанаріїв, зоопарків, цирків та дитячих театрів.

Більшість оздоровчих комплексів працюють з березня по грудень і мають значну інфраструктуру та широкий вибір послуг. Є можливість відвідати кафе або замовити харчування. Із розваг на вас чекають водні велосипеди, прогулянки на катері, змога скористатися екскурсійним обслуговуванням. Здебільшого такі комплекси обладнані дитячими майданчиками, автостоянками та мають вихід до власних пляжів. Якщо вирішили обрати такий вид відпочинку — поспішайте забронювати місця!

Літній табір — яскравий спалах дитинства

Усі, хто хоч раз відпочивав у дитячому таборі, знають — тритижневе перебування там може закарбуватися у пам’яті надовго. Тут знайдуться розваги і для активних спортсменів, і для творчих особистостей. Спортивно-оздоровчі заходи, екскурсії, музичні, акторські та танцювальні студії — усе це чекає на малят і підлітків у таборах. Нині до усіх класичних розваг та гуртків додалися курси іноземних мов, кулінарні майстер-класи та заняття з надання першої медичної допомоги. Якщо вашій дитині до смаку канатні подорожі та еко-туризм — сміливо замовляйте путівку до табору.

Літнє оздоровлення у санаторії

Батькам, що переймаються станом здоров’я малечі, радимо ознайомитися з переліком санаторіїв Одеси та області. Персонал забезпечить вашим дітям гідну організацію дозвілля та якісні лікувально-оздоровчі процедури. А поєднання комплексів лікувальних процедур та харчування не просто оздоровить дитину, а суттєво поліпшить її самопочуття.

Окрім розваг, котрі пропонують бази відпочинку, дитячі табори і санаторії не варто забувати, що все більш привабливими для сімейного відпочинку стають готелі, котрі здатні надавати якісний сервіс та цікаві програми розваг. Підібрати готель в Одесі можна натиснувши сюди.

Екскурсійні тури та квести — вперед до пригод!

Чим можна зацікавити школярика? А цілу компанію школярів? Повністю захопити їхню увагу може чудернацький квест або неймовірна екскурсія. Наразі існують організації, що беруться за таку важливу справу, створюючи оригінальні дитячі екскурсії та міські квести. Це гарна можливість розважити та згуртувати групу дітей, не залежно від їхнього віку.

Готуючись провести літо зі своєю дитиною, перш за все зважайте на її бажання та можливу користь від вашого відпочинку. Доберіть кілька найкращих варіантів та запропонуйте їх сину або доньці — нехай обере те, що припало до душі. Сміливо вирушайте назустріч пригодам, і нехай згадки про проведене у Одесі літо не полишають вас до наступного року!

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...