• Літній відпочинок в Карпатах — зелена казка лісу України

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 13 квітня 2016 року

ⓅВи бували в Карпатах влітку? Бачили неозорі горбисті простори, вкриті зеленою махровою ковдрою лісу? Вдихали чисте повітря, напоєне ароматами хвої? Чули спів птахів і дзюрчання гірських річок? Якщо ви переживали все це хоч один раз, то ви вже в клубі шанувальників літнього відпочинку в Карпатах. А якщо ви звикли бачити схили цих мальовничих гір засніженими, тому що бували тут тільки взимку, то вам просто необхідно відкрити для себе саме літній відпочинок в Карпатах.

Відпочинок в Карпатах — де краще

Найбільш відчайдушний варіант — це поїхати в Карпати з наметом. Друзі, гітара, вогнище і походи в гори. Романтично? Звичайно. Але такий варіант не для всіх прийнятний, особливо, якщо ви вирішили відпочити в Карпатах всією сім'єю. Тоді краще вибрати готель в такому місці, де і природа поруч, і всі вигоди цивілізації є. Центральним курортом Карпат по праву вважають Буковель. Тут і природою можна помилуватися як прогулюючись пішки, так і з висоти підйомника. І знайти безліч розваг, притаманних цивілізації. Рекомендуємо вибирати готель ближче до центру курорту Буковель і заздалегідь забронювати номер без комісії.

Як організувати відпочинок в Карпатах?

Головна визначна пам'ятка Карпат — це звичайно дивовижна природа.

Ви можете:

  • відправитися погуляти по лісі в околицях готелю, можете приєднатися до походу на найвищу гору України — Говерлу;
  • можете замовити екскурсію цікавими природними об'єктами —водоспадами і гірськими джерелами. Вода — один з головних скарбів Карпат. Тут де не копни, потрапиш на джерело зі смачною, чистою і корисною водою. У Карпатах безліч джерел і з простою прісною водою, і з лікувальною мінеральною.
  • Для любителів відпочинку біля води є річки і гірські озера з чистою водою, яка залишається приємно прохолодною навіть у найспекотніший літній день.
  • А ввечері можна відправитися в розважальний центр, пограти в боулінг та потанцювати;
  • посмажити шашлики біля готелю або попаритися в лазні, чергуючи заходи в жарку парилку з попиванням ароматного чаю з карпатських трав і пірнанням у басейн з холодною водою.

Безліч розваг для всієї родини організовано прямо на території готелів, наприклад, одного з найбільш відомих — «ТерКон-Тур».

Що привезти додому на пам'ять про відпочинок у Буковелі?

Тут уже все залежить від ваших уподобань. Можете власноруч нарвати в лісі м'яти та інших ароматних карпатських трав на чай, а можете купити на місцевому базарчику сувенірів, щось для родичів, друзів та колег. Майстерний і талановитий місцевий народ запропонує безліч колоритних подарунків на різний гаманець: від магнітиків ручної роботи до великих дерев'яних картин або найкрасивіших вишиванок. Але що ви точно відвезете з собою з літнього відпочинку в Карпатах — це яскраві емоції і незабутні враження!

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...