• Як зекономити на ремонті

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 3 грудня 2015 року

ⓅРемонт квартири — це складна і кропітка справа. Вартість роботи професіоналів, які займаються ремонтом житла, за останні 2 роки зросла не дуже суттєво. Сильно «підскочили» в ціні практично всі будівельні матеріали. Інфляція стає причиною того, що на ремонтні роботи теж поступово зростає ціна. Про це пише сайт profirem.com.ua.

На чому зекономити гроші під час ремонту?

Це питання хвилює багатьох людей. Якщо заздалегідь добре продумати всі деталі, тоді витрати будуть значно меншими. Наприклад, проект можна намалювати самостійно, а не звертатися за допомогою до спеціалістів. Треба також знайти місце, де буде розміщено розетки, освітлювальні прилади. В тому випадку, коли дизайн оселі готовий, легше буде зробити ремонт.

Зекономити гроші допоможе якісний кошторис, якщо його зробить досвідчений прораб. Є думка, що до готового кошторису потрібно додати ще 100%. Це зовсім не так. Компанія «Profirem» повідомляє, що в правильно розробленому кошторисі різниця між фактичними і прогнозованими витратами буде мінімальною. Така різниця може складати всього 10 відсотків в обидві сторони.

Потрібно зразу продумати, де буде стояти пральна машина і предмети сантехніки. Зекономити гроші можливо й у придбанні необхідних матеріалів. Дорогі шпалери виконують ті ж функції, що й дешеві аналоги. Не купуйте зайві предмети, відмовтеся від прикрас, які будуть тільки заважати. Замість паркету можете вибрати лінолеум.

Зверніться за допомогою до фахівців своєї справи, які вміють якісно виконувати ремонтні роботи. Знайти таких професіоналів достатньо просто, треба тільки серйозно підійти до справи. Краще заплатити кваліфікованим спеціалістам, ніж виконувати роботи самостійно.

Є речі, на яких не можна економити у ремонті квартири. Це якість електрики, предмети для обігріву приміщення, вікна та двері. Стіни, стеля повинні бути ідеально рівними, на цьому теж не можна економити.

Щоб ремонт квартири був вдалим і не надто дорогим, треба заздалегідь продумати всі деталі. Навіть в умовах інфляції можна економити гроші, допоможуть це зробити справжні фахівці.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...