• Чому варто вибрати каструлі від «Вінзер»

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 18 листопада 2015 року

ⓅПерш, ніж почати розмову про переваги каструлі «Вінзер», необхідно знати особливості виробництва цього посуду. Адже саме завдяки сучасним технологіям, впровадженню інновацій, вироби і отримують свої чудові експлуатаційні характеристики.

Особливості виробництва каструль Вінзер

Для виробництва своїх каструль, компанія Вінзер вибрала неіржавку медичну сталь. І це невипадково, оскільки такий матеріал марки FERRINOX®18 /10 володіє гарантованою довговічністю і вкрай високою стійкістю до механічних пошкоджень. Йому не страшні ні регулярні чистки, ні подряпини, ні перепади температури. Склад такої харчової сталі — 10 відсотків нікелю і 18 відсотків хрому — надав виробам сяйний зовнішній вигляд.

Крім того, посуд повністю відповідає найбільш суворим токсикологічними і гігієнічним стандартам якості. Численні дослідження показали, що неіржавка сталь FERRINOX®18 /10, застосовується фірмою «Вінзер» у виготовленні каструль, а також сковорідок, не спроможна змінити смак, аромат або колір продуктів. Вона не вступає в реакцію і не боїться лугів або кислот. У порівнянні з чавуном або залізом, вона володіє меншою пористістю, що не дозволяє бактеріям і шкідливим мікроорганізмам «селитися» на ній.

Особливі технології виробництва наділяють посуд бренду стійкістю до деформацій і дозволяють зберігати первозданний вигляд протягом безлічі років. Навіть у тому випадку, якщо він використовується не занадто дбайливо і дійсно активно.

Перераховувати інновації, які надають каструлям «Вінзер» їхні прекрасні властивості і характеристики, можна ще дуже довго. Однак є інновації, не виділити які просто не можна. І одна з них — це подвійне капсульне дно, що складається з капсульного мідного і капсульного сталевого дна. Рішення дозволило стінкам і самому дну посуду нагріватися рівномірніше і швидше. А ось ручки виробів нагрітися не зможуть. Крім того, на відміну від звичайних каструль, продукція Вінзер оснащена ручками, які скріплені з основою чотирьохкрапковою пайкою або так званими вічними заклепковими з’єднаннями.

На кришках є спеціальні термодатчики, які дозволять вам контролювати процес готування, встановивши необхідну температуру прямо на них.

Переваги каструль виробника «Вінзер»

Одним з головних переваг каструль «Вінзер» є їхня багатофункціональність. Навіть такий простий, здавалося б, предмет кухонного начиння фірмі вдалося перетворити на ідеального помічника домогосподарки. Ви зможете не хвилюватися про те, що ваша страва підгорить, коли будете розігрівати або готувати її. Посуд не боїться ні високих, ні низьких температур, а також їхніх перепадів. Ви зможете зберігати в ньому страву в холодильнику, зробивши його повноцінною заміною звичайних мисок і ємностей. Ніякої шкоди виробам холод не завдасть. Вартість каструлі від «Вінзер» вигідна та доступна. Незважаючи на гарантовану довговічність і красу, продукція належить до середнього цінового класу. Вона буде вірно служити вам багато років, не втрачаючи первозданного сучасного вигляду і якостей.

Де купити каструлі «Вінзер»

Найпростіший та найвигідніший варіант зараз — це інтернет-магазин. Такі площадки як rozetka.ua чи dokuhni.com.ua запропонують вам широкий асортимент, ціни, які є найдоступнішими, гарантію якості та доставку.

Спробуйте і ви побачите, наскільки це легко і просто не виходячи з дому.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...