• Три рослини для здорової шкіри

  • Четвер, 5 серпня 2010 року
Починаючи з давніх часів, китайці склали безліч таємних рецептів, щоб підтримувати красу шкіри та волосся.

Кажуть, що деякі з імператорських коханок були одержимі прагненням до краси і регулярно використовували рецепти, щоб залишатися молодими та квітучими, навіть коли їм було за п'ятдесят років.

Ось рецепт того, як живити Ці (енергію), кров і видаляти веснянки. Візьміть 5 гр кореня білого піона, 5 гр соняшника з великою квіткою, 5 гр китайського кореня і 2.5 гр локриці (солодець). Нагрійте у воді і пийте теплим. Цей рецепт корисний при грубій шкірі, хлоазмах (коричневих плямах) і пігментації.

Китайці вважають, що шкіра дуже пов'язана з функцією органів черева. Тому рецепт, який регулює циркуляцію Ці, крові та п'яти внутрішніх органів, може також принести користь для здоров'я шкіри.

Вищезазначені трави використовуються в традиційній китайській медицині й для зволоження шкіри. У застосуванні з локрицею вони продовжують молодість.

У китайській медицині корінь білого піону на смак солодкий і кислий, його природа трохи холодна, і він має здатність живити кров.

Соняшник з великою квіткою (Atractylodes) - солодкий і гіркий, його природа тепла, і він має ефект запобігання старості.

Китайський корінь (China root) також солодкий на смак. Його природа спокійна, і він може відбілювати шкіру.

Природа локриці спокійна. Вона солодка та має дезодоруючий ефект.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...