• Як врятуватися від спеки?

  • Вівторок, 20 липня 2010 року
До Вашої уваги декілька простих, проте дієвих рекомендацій щодо збереження свого здоров`я під час літньої спеки.

1. Вживати в їжу продукти, що легко засвоюються і для претравлювання яких організму не потрібно дотакокової енергії. Такі продукти як м`ясо, сало, мед тощо залиште до зими, оскільки перетравлювання такої важкої їжі може викликати підвищення температури тіла і підсилити потовиділення.

2. При купанні в річці варто пам`ятати, що перепад температур може спровокувати спазм судин серця. Тому перед водними процедурами треба остигнути в тіні. Краще за все приймати, як це не дивно, теплий душ.
 
3. Щодо напоїв, то майте на увазі, що пиво викликає обезводнення, міцна кава та чай - перевантажує судини, а алкогольні напої можуть призвести до проблем з серцем.
 
4. Окрім звичайної води, соків, вживайте також овочі та фрукти, що містять у своєму складі так звану структуровану воду - огірки, помідори, кавуни.
 
Огірок майже на 95 %  складається з води і тому прекрасно вгамовує спрагу. Проте огірок – це не лише вода.

Вода в огірку дуже активна – «жива». Ефект від структурованої води на організм колосальний. Він набагато важливіший, ніж наявність різних корисних хімічних сполук. Структурована вода є водою інформаційною, тому сприяє оптимізації всіх систем і структур організму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...