• До Таїланду за здоров'ям

  • Четвер, 22 липня 2010 року
Туризм є однією з основних галузей економіки Королівства Таїланд, яке ще називають «країною усмішок» за добродушність і гостинність її жителів. Відпочити, розслабитися, забути про суєту та роботу, а також отримати спеціалізоване лікування допоможуть медичні центри та міжнародні клініки Таїланду.

Історія медичного туризму в Таїланді починається з 60-х років минулого століття, коли саме тут були засновані реабілітаційні центри для американських солдатів, що воювали у В'єтнамі. Пізніше почалося будівництво більш великих готелів, масажних салонів, клінік.

Тому багато ветеранів війни з США знову поверталися до Таїланду, щоправда, вже зі своїми родинами. Зараз Таїланд входить до числа основних місць паломництва туристів, які бажають покращити своє здоров'я.

Більшість лікарів, що працюють в міжнародних клініках Таїланду, отримали освіту або спеціалізацію в навчальних закладах США та Європи. Сучасні клініки мають спеціальну апаратуру для діагностики та лікування, що відповідає останнім світовим стандартам.

Доброзичливість і професіоналізм медичного персоналу - найкраща гарантія успіху лікувальних заходів. Медичні центри Таїланду, що орієнтовані на іноземних пацієнтів, мають відповідну акредитацію Joint Commission International, але вартість лікування в них у декілька разів нижче, ніж в Європейських клініках цього ж рівня.

Медичний туризм в Таїланді - це широкий спектр лікувальних можливостей. Всі види терапії: від складних кардіохірургічних і пластичних операцій до лазерної корекції зору та лікування наркотичної залежності мають популярність у пацієнтів з різних країн.

Найвідомішими медичними центрами є клініка «Бангкок» в Пхукеті та міжнародна клініка «Бумрунград», також відома, як місто здоров'я. Назва «Бумрунград» перекладається з тайської мови як «турбота про людей», а сама клініка є найбільшою в Південно-Східній Азії.

Багата культурна програма, мальовнича природа, м'який клімат, у поєднанні з альтернативними оздоровчими методами (акупунктурою, масажем, ароматерапією, йогою та спа-процедурами) дозволять вам позбавитися від хворобливих переживань і отримати комфортний здоровий стан.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...