ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Оздоровча система Кацудзо Ніші

Велика Епоха
Оздоровча система Ніші названа за ім’ям її автора, видатного японського вченого Кацудзо Ніші. В основі цієї системи лежить цілісність людського організму, його взаємозв’язок з навколишнім світом, Всесвітом. Ця відмінна риса властива усім східним методикам оздоровлення.

Оздоровча система Кацудзо Ніші: живіть за законами природи і людського організму — і ви будете захищені від передчасної старості і хвороб. Фото: Temele/stockfreeimages.com
Оздоровча система Кацудзо Ніші: живіть за законами природи і людського організму — і ви будете захищені від передчасної старості і хвороб. Фото: Temele/stockfreeimages.com
Було б невірним розглядати систему Ніші як просту добірку вправ і рекомендацій. Слідуючи повчанням Ніші, людина не тільки знаходить здоров’я, вона вчиться жити в злагоді з природою, з її законами, що й є найефективнішим способом захисту від усіх лих.

Саме системою оздоровлення називав Ніші свою методику: у ній складно виділити певний основний компонент. Життя людини, цілком і повністю, повинно бути врівноважене і підкорятися законам Всесвіту, природи.

Кацудзо Ніші говорив: «Живіть за законами природи і людського організму — і ви будете захищені від передчасної старості і хвороб, ви зможете максимально реалізувати свої фізичні, розумові і духовні сили».

Оздоровча система Ніші не використовує будь-яку лікарську терапію. Її принцип — пробудження прихованих сил організму за допомогою природних методів оздоровлення, серед яких — вправи, очищення організму, правильне харчування і психічний настрій. Ніші вважав, що організм здатний і повинен сам побороти недугу. Треба тільки дати йому можливість зцілитися.

Той, хто вирішить випробувати на собі оздоровчу систему Ніші, повинен пам’ятати, що, як і у всякій справі, буде потрібно якийсь час для досягнення результату. Все залежить від того, як людина буде долати свою інертність, проявляючи волю і наполегливість. Ця система не просто вчить бути здоровими, але й виробляє прагнення до постійної роботи над собою і отримання нових знань, необхідних для цієї роботи.

У наші дні в Токіо існує інститут, що працює за оздоровчою системою Кацудзо Ніші, що пройшла перевірку часом. Навчаючись цій методиці, тисячі людей стали здоровішими, змогли продовжити свою молодість, навчилися справлятися зі стресами і хворобами.

Дотримуючись законів природи, людина знаходить здоров’я.