• Як китайська медицина може вилікувати критичні стани

  • Вівторок, 8 березня 2016 року

Я навчався навичкам голковколювання в своїй родині, яка практикувала голковколювання багато поколінь. Мої пацієнти знають мене, як старанного й сумлінного доктора. Я намагаюся щосили відповідати такій репутації.

У моїй клініці три кімнати для лікування. Більшу частину часу тут відносно тихо. Мої пацієнти - представники різних соціальних кіл, різних рас і віків. До мене звертаються в зв'язку з болями в попереку, головними та суглобовими болями, проблемами зі шлунком та іншими. Але час від часу зустрічаються пацієнти в критичних станах і з складними хворобами, які інші лікарі виявилися не спроможними вилікувати.

Ви можете подумати: «Чому пацієнта, що потребує невідкладної допомоги, не відправляють у реанімаційне відділення, а везуть до лікаря китайської медицини, який може тільки оглянути язик та прослухати пульс? Хіба це не наражає життя пацієнта на небезпеку?» Як правило, люди мають неправильне уявлення про можливості китайської медицини та вважають, що китайська медицина здатна лікувати тільки легкі хвороби.

Фактично, виключаючи хірургічні операції, китайська медицина - це найкраще рішення для лікування багатьох невідкладних станів та загострення хронічних хвороб. Зазвичай, 80% пацієнтів, які відвідують пункти першої допомоги, мають симптоми, якими не можна керувати - це некупіруюча стенокардія, сильна кровотеча, тепловий удар, кома, астматичний статус та інші.

Біль або прояви хвороб можуть перевищувати межі терпимості хворих, і вони не можуть чекати прийому, який буде через два або три місяці. Пацієнти відчувають себе безпомічними і змушені шукати термінову допомогу в служб екстреної медичної допомоги. Голковколюванням може швидко вилікувати багато гострих хвороб і вивести пацієнтів з небезпечної ситуації.

З глибини століть

Використання голковколювання для лікування гострих хвороб - не новий винахід. Воно має довгу історію в Китаї. Багато чудових випадків лікування зафіксовано в стародавніх китайських книгах. Наприклад, в «Ши Цзі: Хроніки Б'єн Че» описується, як відомий лікар китайської медицини Б'єн Че, який жив під час «Періоду ворогуючих держав», використовував голковколювання, щоб повернути до життя принца, якого визнали мертвим вже півдня.

У книзі «Приписи для випадків, які потребують невідкладної допомоги», написаної під час Східної Династії Цзи, Ге Хунь описує, як використовувати голковколювання, щоб повернути пацієнтів до життя після зупинки серця та інших складних, гострих хвороб, типу холери. У книзі «Теорії про першопричини різних хвороб», написаної за часів Династії Сун, Чао Юанфа описав, як використовувати голковколювання, щоб вилікувати інсульт та інші гострі серцеві захворювання.

А в трактаті «Приписи для станів, які потребують невідкладної допомоги», Сунь Симяо з Династії Тан описав методи використання голковколювання, для лікування гострих станів: інсульту, безперервної блювоти та діареї, закупорки сечових шляхів, внутрішньоутробної кровотечі, здуття живота, укусу змії, епілепсії та інших гострих хвороб. Він вказав, що такі методи лікування є досить успішними.

Складні взаємозв'язки

Нещодавно я лікував пацієнта, який тривалий час страждав від лихоманки,  іноді в нього була така висока температура, що він непритомнів. Коли його родина принесла його в мою клініку, в нього вже розвинулася алергія на всі види лікарських препаратів, а його тіло було вкрите висипом від алергічних реакцій. Лікарі західної медицини не знали, що ще вони могли зробити.

Лихоманка пацієнта не спадала, і пізніше з'явилися ознаки дихальної недостатності. Я використав голку, щоб подряпати часточку його вушної раковини і дозволити вийти 5 - 7 краплям крові. Менше ніж через п'ять хвилин лихоманка минула. Медичний ефект був настільки чудовий, що члени сім'ї пацієнта були здивовані.

Чому кровопускання з вуха за допомогою голки може призвести до того, чого не може досягти західна медицина? Це тому, що є прямий взаємозв'язок між вухом і внутрішніми органами. Я напишу про це в наступних статтях.

Лікар Лі Дефу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...