ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Який вид тренуваннь для Вас кращий?

Велика Епоха
Оздоровча практика допоможе Вам зберегти здоров’я та запобігти безлічі хворобам, таким як діабет, серцево-судинні захворювання, огрядність і остеопороз. То які ж вправи для здоров’я Вам обрати?

Плавання — ще один чудовий вид тренування для підтримки форми. Фото: RAYMOND ROIG/AFP/Getty Images
Плавання — ще один чудовий вид тренування для підтримки форми. Фото: RAYMOND ROIG/AFP/Getty Images
Ті, які Вам краще виконувати. Якщо Ви не отримуєте задоволення від занять гімнастикою, то Ви ніколи не будете на неї ходити. Виберіть собі той вид занять, який приносить задоволення, наприклад, плавання, біг, їзда на велосипеді, пілатес, йога, тай чи або танці. Незалежно від виду занять, якщо Ви насолоджуєтеся цим, можливо, це те, що Вам потрібно.

Візьміть свою собаку на прогулянку. Попросіть друзів або сім’ю приєднатися до Вас. Дослідіть різні частини міста, в якому Ви живете. Використовуйте сходи замість ліфта. Головна мета — підтримка фізичної активності, тіло має рухатись. Якщо Ви не почнете це робити раніше, то в міру старіння, починати буде все важче і важче.

При бізі спалюється багато калорій, але чи подобається Вам це заняття? Чи можете ввести біг у свій щоденний розпорядок дня? Можливо, у Вас є артрит, який може викликати значний біль під час бігу. Ходьба — чудовий вибір для більшості людей. Ходьбою можна займатися де завгодно і в будь-який час. Якщо занадто холодно, Ви можете завжди прогулятися по алеї або в закритому приміщенні.

Ви можете кинути виклик собі, практикуючи ходьбу у швидкому темпі або підйоми в гору. Для людей, що мають ризик остеопорозу, прогулянка в жилеті з навантаженням — прекрасний вибір, тому що додаткове вагове навантаження збільшує щільність кістки. Але перш ніж підключитися до участі в будь-якій програмі оздоровчих навантажень, слід порадитися зі своїм лікарем.

Плавання — інший вибір для людей, які тільки-но збираються розпочати фізичну активність або відчувають себе не в формі. При плаванні вода є теплішою за повітря, а це допомагає тілу швидше розігрітись. Ви можете плавати будь-яким стилем, який Вам подобається, а також займатися гімнастикою у воді.

Не обов’язково записуватися до спортзалу. У багатьох містах є співтовариства або оздоровчі центри, що працюють безкоштовно або за невисоку плату. Наприклад, у Нью-Йорку є «Оздоровчі центри Нью-Йорк Сіті» з закритими або відкритими басейнами, гімнастичними залами і класами мають кілька дислокацій. Плата за заняття там становить всього 75 $ протягом року, і якщо Вам — більше 55 років, це буде коштувати лише 10 $ щорічно.

Щоб бути здоровим і перебувати у хорошій фізичній формі, необхідно робити аеробні, силові вправи і вправи на гнучкість. Аеробіка використовує вправи, що підсилюють споживання кисню. Заняття аеробікою позитивно впливають на стан серцево-судинної системи. Наше серце і легені будуть працювати ефективніше, збільшуючи витривалість.

Під час вправ аеробіки Ви повинні займатися до стану, коли дихання стане прискореним. Але тримайте себе за межами зони комфорту не весь час, а періодично.

Силові тренування допомагають побудувати міцні м’язи й кістки, що може бути досягнуто при використанні важких предметів, гумового шланга і еластичних стрічок. Силові тренування також впливають на обмін речовин нашого тіла, підвищуючи енергію, спалюючи багато жиру. Йога та пілатес можуть розвивати силу, тому що Ви працюєте зі своїм тілом проти сили тяжіння, створюючи опір і будуючи м’язи.

Гнучкість — здатність вільного руху в межах, що дозволяють суглоби. Більшість людей, включаючи атлетів і досить тренованих людей, нехтує цим важливим моментом у своїх постійних тренуваннях. Роблячи вправи на гнучкість, Ви допомагаєте мускулам повернутися до їх нормальної довжини спокою, суглоби зберігати гнучкими і здатними рухатися вільно, без болю.

Йога — чудова практика, яка допомагає збільшити гнучкість і силу. Є багато різних шкіл йоги, від раджа, вогненної, до традиційної хатха. Yoga Journal (Журнал Йоги) — прекрасне джерело інформації для вивчення докладних описів йоги. Якщо Вам не подобається один стиль йоги, спробуйте інші стилі і різних вчителів. Заняття проводяться постійно, відвідування вільне. Увійдіть у студії йоги в своєму районі і шукайте вступні заняття.

Нарешті, якщо у Вас є будь-які труднощі, що перешкоджають займатися за програмою вправ, найміть тренера. Особистий тренер допоможе Вам почати займатися за програмою і розробить індивідуальний план занять. Не зайве переконатися, що тренер атестований будь-якою загальновизнаною організацією, наприклад, такими як ACE, NASM, ACSM, або AFAA.

Залишайтеся активним для запобігання хвороб і старості.

Автор Вівіан Р. Родрігес — атестований персональний тренер (ACE, NASM, AFAA) і RYT200 йога, а так само викладач пілатес. Її співтовариство — Гармонійний Фітнес, зміна способу життя, Здоровий Стиль Життя. Для інформаційного відвідання: [email protected], vivianrodriguez.com