• Продукти, які сприяють схудненню

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 3 вересня 2011 року

За словами дієтологів, додавши до свого раціону певні продукти, ви зможете значно прискорити обмін речовин в організмі, при цьому здатність спалювання жиру також значно зросте.

Яблука. Пектин, що входить до складу яблук, в поєднанні з водою обмежує кількість жиру, що поглинається клітинами. Крім цього, яблука містять багато антиоксидантів і клітковини. Остання, в свою чергу, створює відчуття ситості. Ранні дослідження показали, що можна зменшити кількість засвоєних з трапези калорій, з'ївши за півгодини до прийому їжі яблуко.

 

Овес. Овес знижує рівень холестерину і жирів у крові, має високий показник т.зв. "індексу ситості": тарілка вівсяної каші на сніданок - і голод з'явиться не скоро. Крім цього, вівсянку вважають одним з найкращих продуктів, які допомагають заснути.

Кориця. Як спеція кориця не додає калорій, і при цьому допоможе спалити жир. Дослідження хворих на цукровий діабет показало, що кориця допомагає організму краще засвоювати цукор. Вживаючи від 1/4 до 2-х чайних ложок кориці в день, ви знижуєте рівень цукру в крові, зменшуючи при цьому холестерин на 10-25%.

 

Кедрові горішки. Кедрові горішки містять жирні кислоти, які корисні для серця. Кедрові горіхи підвищують рівень греліну - "гормону ситості", який подає сигнал про голод в мозок. Дослідження показало, що жирні кислоти кедрових горішків також запобігають утворенню жирових відкладень на животі.

Яйця. Яйця містять у концентрованому вигляді тваринний білок, і не містять «м'ясного» жиру. Було виявлено, що ті, хто їсть яйця щоранку замість каші чи тосту, втрачають в два рази більше ваги, ніж ті, хто їсть сніданок з великим вмістом вуглеводів. І на додаток до цього, яйця ідеально підходять для того, щоб почати день з потужного заряду енергії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...