• Органічні продукти з Тунісу

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 6 листопада 2010 року
Виявляється, в Африці сконцентровано більше 400 тис. сільськогосподарських угідь, на яких вирощуються органічні продукти. Одним із лідерів за загальною площею органічних сільгоспугідь є Туніс (155 тис. га). Звичайно ж наші туніські канікули не могли пройти даром — приїхали назад із органічними продуктами місцевого виробництва, розповідає про свою подорож Соня Погребинська, автор ряду публікацій на тему органічних продуктів в інтернет-виданні «Український Organic-журнал». 

Туніс стоїть на четвертому місці з виробництва оливкової олії після Іспанії, Італії, Греції. Ми вибрали прекрасну оливкову олію з лимоном, з сертифікатом BIO. Чудовий смак і гарантія якості піднімають настрій кожного разу, коли роблю салат, — ділиться враженнями Погребинська.

При виборі оливкової олії варто звернути увагу на напис на упаковці, який свідчить про спосіб виготовлення. Не вдаючись в усі тонкощі: найкраща якість — це ExtraVirgin olive oil, за ним Virgin olive oil. Ці два види можна використовувати для салатів. Інші види олії отримують з сировини гіршої якості. Наприклад Refined olive oil підходить для смаження або випікання, а ось в салат її лити я б не радила. У будь-якому випадку, якісну олію легко визначити за кольором і ароматом.

А ось і їстівні сувеніри з Тунісу — фініки, які по праву вважаються кращими у світі. Деякі сорти можна придбати тільки на місці — вони не йдуть на експорт. Ось ми й вирішили себе побалувати такими чудовими ласощами, як органічні фініки.

Крім того, Туніс славиться свіжими і пахучими спеціями, червоним вином, фініковим лікером, якісною лікувальною косметикою на основі глин та ефірних олій. Але все за один раз не встигнеш. Думаю, наше знайомство з цією дивовижною країною тільки починається!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...