ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайський гігант нерухомості подав заяву про банкрутство до суду Нью-Йорка (ВІДЕО)

Велика Епоха
Китайський гігант нерухомості подав заяву про банкрутство до суду Нью-Йорка (ВІДЕО)

Гігант нерухомості Evergrande подав до американського суду заяву про банкрутство та захист від кредиторів. Це посилює побоювання інвесторів щодо кризи у сфері нерухомості та в економіці Китаю загалом.

Колись Evergrande був найбільшим забудовником у Китаї, але зараз у нього найбільший у світі борг серед будівельних компаній. Його зобов'язання перевищують 300 мільярдів доларів. Компанія подала заяву про банкрутство відповідно до глави 15 Кодексу США. Документ захищає не американські компанії, що перебувають у процесі реструктуризації, від кредиторів, які хочуть подати на них до суду або забрати свої вклади до США.

Evergrande відмовилася від коментарів. Загальна сума офшорних боргів компанії, що підлягає реструктуризації, становить 31 мільярд 700 мільйонів доларів. Наприкінці місяця керівництво зустрінеться з кредиторами, щоб обговорити пропозиції щодо реструктуризації.

Водночас кілька китайських забудовників вже оголосили дефолт за своїми офшорними борговими зобов'язаннями, залишивши за собою недобудовані будинки, падіння продажів і підірвану довіру інвесторів. Сектор нерухомості становить близько чверті економіки країни, й без того ослабленої вповільненням темпів зростання. Очікується, що ця криза може стати для неї сильним ударом.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube