ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дивовижне схуднення американки на 80 кг (ФОТО)

Велика Епоха
(Courtesy of Chelsey Bishop)

Коли життя з вагою майже 150 кілограмів стало нестерпним, ця жінка з Арізони натрапила на дієту, яка відповідала її способу життя. Вона почала з того, що замінила фаст-фуд на здорові, смачні альтернативи, і була вражена трансформацією.

Ріелтор Челсі Бішоп, якій 38 років, живе у своєму рідному місті Тусон, штат Арізона, зі своїм співмешканцем протягом 20 років, 40-річним Майклом Крамером.

Пані Бішоп виросла найстаршою з трьох братів і сестер у сім'ї з низьким рівнем доходу, яка страждала від нестачі продовольства, і важке дитинство вплинуло на її подальше життя.

«Мені ніколи не казали, що я переїдаю», — розповіла вона в інтерв’ю The Epoch Times. «Я була залежна від їжі, котра була моїм емоційним комфортом».

Патологічне ожиріння

Пані Бішоп на студії Universal у 2017 році. (Courtesy of Chelsey Bishop)

Пані Бішоп поділилася, що відчувала себе «на межі смерті молодою». Вона з'їдала близько 5 000 калорій на день, це щонайменше три висококалорійні прийоми їжі. Вона їла фаст-фуд по дорозі на роботу, а також під час перерв на сидячій офісній роботі. Вона почала уникати близьких, соромлячись своїх розмірів.

У 2016 році, коли помер її батько, вона відчула сильний удар. «Це було не лише тому, що він мав надмірну вагу, він також вживав наркотики, — каже вона, — але йому було лише 60, і в моїй голові зойкнуло: “Я вже на півдорозі“». Страх пані Бішоп посилився, коли лікар призначив їй ліки проти гіпертонії.

Пані Бішоп з батьком. (Courtesy of Chelsey Bishop)

Останньою краплею, яка остаточно допомогла їй стати на шлях трансформації, стала поїздка до студії Universal Studios в Орландо, штат Флорида, на Новий рік у 2017 році разом з молодим чоловіком.

Після довгого стояння в черзі, щоб покататися на «Мумії», виявилося що ремені безпеки не застібалися.

«Майк почав намагатися притиснути їх до мого тіла, потім працівник атракціону намагався притиснути їх до мого тіла. … Я зголосилася вийти, і погляд в очах машиніста був неймовірно болісним», — розповіла вона.

Після «прогулянки ганьби» пані Бішоп сиділа на вулиці на самоті та роздумувала: «Я не можу повірити, що якість мого життя дійшла до такого стану через те, що я їм».

Відкриття кето-дієти

«Я була абсолютно необізнана щодо харчування, фізичних вправ і схуднення, тому вважала, що єдиним варіантом для мене була операція».

Відвідавши «презентацію баріатричної хірургії», пані Бішоп зрозуміла, що операція мала на меті зменшити її шлунок, що, зрештою, змусило б її їсти менше. Тоді вона подумала, що їй не потрібно ризикувати життям і можна досягти тих самих результатів самостійно.

(Ліворуч) Пані Бішоп до початку свого схуднення, (Праворуч) Пані Бішоп після схуднення. (Courtesy of Chelsey Bishop)

Пані Бішоп гортала сторінки Facebook, коли натрапила на історію схуднення своєї давньої подруги. Вона дотримувалася кетогенної дієти — системи харчування, що базується на відмові від глюкози та вуглеводів і заміні їх на жирові відкладення.

У лютому 2018 року, у віці 32 років, вагою 154 кілограми, пані Бішоп почала дотримуватися кето.

Варіанти харчування пані Бішоп після того, як вона почала свій шлях до схуднення. (Courtesy of Chelsey Bishop)

Новий підхід пані Бішоп до їжі не був легким

«Не купляти пончик — це важко не фізично, а психологічно, тому що ваш мозок хоче з'їсти пончик», — каже вона.

Через шість місяців після початку трансформації пані Бішоп почала помічати зміни та виявила, що її тіло зменшується в розмірах.

Наступного місяця пані Бішоп повернулася до свого лікаря, щоб здати аналіз крові. У неї знизився рівень глюкози до безпечних 4,7. Її кров’яний тиск також нормалізувався в результаті схуднення.

Позитивне ставлення до тіла

(Зліва) Пані Бішоп до початку схуднення. (Праворуч) Пані Бішоп після схуднення. (Courtesy of Chelsey Bishop)

Через 12 місяців дотримання кето-дієти пані Бішоп скинула 45 кілограмів. Хоча вона все ще важила 109 кілограмів, вона «почувалася чудово». Несподівано для неї перестали бути складними щоденні завдання, такі як похід до поштової скриньки або до продуктового магазину, які раніше викликали у неї біль у ногах і задишку. Вона також почала робити фізичні вправи.

Через п’ять років після початку кето-дієти пані Бішоп вдалося схуднути на 79 кілограмів.

«У мене ніколи не було мети схуднути», — каже вона. «Моєю метою завжди було просто відчувати себе здоровою і прожити довге, красиве життя».

Ще один спосіб, яким пані Бішоп підтримувала мотивацію, — щомісяця фотографуватися в одній і тій самій сорочці. Хоча її видимий прогрес вислизав від неї в повсякденному житті, її сукупний прогрес був незаперечним.

Щоб поділитися своїм успіхом і надихнути інших, пані Бішоп почала ділитися своїми фотографіями та ідеями страв в Instagram. Різноманітність її смачних, здорових страв для схуднення «вражає багатьох людей», — каже 38-річна пані Бішоп.

Повне коло

Подорож пані Бішоп до схуднення завершилася під час поїздки до студії Universal Studios у Каліфорнії в березні 2023 року. Вони з паном Крамером повернулися на атракціон «Мумія», і цього разу пані Бішоп чудово провела час. Вона відчувала себе «дивовижно».

Через свою вагу, до смерті батька, пані Бішоп не сфотографувалася з ним жодного разу в дорослому віці. Про це вона шкодує донині.

«Я шкодую про це кожен день свого життя, тому що у мене майже немає фотографій, де ми з ним разом», — сказала вона.

(Courtesy of Chelsey Bishop)

Коли її сестра вийшла заміж у Канзас-Сіті, пані Бішоп отримала ще одну можливість загоїти минулу травму: вона вперше після схуднення полетіла літаком.

«Минулого разу, коли я летіла, мені довелося попросити в літаку подовжувач ременів безпеки, і я ледве помістилася між цими двома жінками. Я сиділа на середньому сидінні та була принижена», — розповідає вона. «Можливість купити один квиток, сісти на мій літак і не турбуватися про ремінь безпеки. … це дивовижно».

За матеріалами The Epoch Times USA