ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий штам COVID-19: FDA дозволило застосування івермектину (ВІДЕО)

Велика Епоха

Виявлено ще один варіант COVID-19. Проте тепер американські пацієнти сміливо можуть просити свого лікаря виписати івермектин, що було неможливо в пік пандемії. Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів знову схвалило цей препарат.

Доктор Скотт Атлас – старший науковий співробітник Інституту Гувера при Стенфордському університеті та колишній радник Цільової групи Білого дому з коронавірусу розповів своє ставлення до препарату та своє ставлення до цієї ситуації в цілому.

Доктор вважає, що не потрібно хвилюватися з приводу штаму «Еріс», який отримав свою назву на честь богині розбрату. Це цілком очікувано для вірусу, який зараз вважається ендемічним. Він буде тут завжди, як і чотири або п'ять інших варіантів. Це очікуваний результат пандемії. Немає свідчень, що від цього варіанту збільшується смертність або кількість серйозних пацієнтів, які потребують госпіталізації. Це саме те, чого й слід чекати. Немає жодних причин боятися. Більше турбує страх із приводу COVID.

FDA, разом з іншими авторитетами в галузі охорони здоров'я, замість того, щоби переконувати людей фактами, намагалися переконати їх, спотворюючи інформацію або не даючи розумній інформації дійти до громадськості. Івермектин – одна з таких історій, коли FDA справді грубо порушувало суспільний добробут та етику. Воно публікувало у Твіттері такі повідомлення про івермектин: "Якщо ви не кінь, не корова, то припиніть використовувати івермектин". Івермектин, як і гідроксихлорохін, — безпечні та ефективні препарати, схвалені Управлінням санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США, і які застосовуються мільярдами доз. Проте громадськість відмовляли їх використовувати.

Це був один із перших, якщо не перший, випадок в історії, коли не лише лікарів засуджували за використання цих препаратів, а й фармацевти не виписували рецептів на безпечні ліки. Обидва ці препарати — і хлорохін, і івермектин — мають ефективний механізм дії. Клінічні дані щодо застосування цих препаратів відрізнялися. Однак FDA справді завдавало шкоди громадськості та відмовляло людей використовувати препарати, які могли б допомогти, особливо коли ніщо інше не допомагало. А тепер FDA заявляє: "Ми ніколи не казали, що ви не можете використовувати цей препарат". Але вони робили такі заяви, через які люди боялися застосовувати ліки. Вони не просто припинили використання препарату. Вони зупинили його клінічні випробування, які могли б показати його ефективність у порятунку життів.