Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Податковий чиновник Швеції годинами дзвонив на свій номер, щоб не працювати

Субота, 11 вересня 2021 року

Телефон (iStock)

Щоб уникнути роботи, шведський податковий чиновник годинами дзвонив на свій власний телефонний номер. Згідно з дисциплінарним звітом Шведського податкового агентства, замість того, щоб приймати дзвінки від клієнтів, 28-річний співробітник дзвонив сам собі на мобільний телефон. В результаті він з'явився в системі свого роботодавця як "зайнятий", і всі дзвінки клієнтів переадресовувалися іншим співробітникам.

В період з 10 березня по 5 травня швед, на ім'я Андреас дзвонив на свій власний номер 32 рази. Це дозволило йому вбити в загальній складності 55 робочих годин, що еквівалентно семи робочим дням. "Деякі з цих дзвінків тривали годинами", — йдеться у звіті. Тепер чиновнику загрожує звільнення.

Як видно, проступок 28-річного співробітника був помічений не відразу, оскільки він працював зі свого домашнього офісу з січня 2021 року. Тільки у квітні один з його начальників зауважив, що 28-річний співробітник робить незвичайно довгі телефонні дзвінки в порівнянні з іншими співробітниками податкової служби.

Коли його запитали, чоловік нарешті зізнався, що під час цих дзвінків він не працював. Очевидно, він не відчував особливого каяття: внутрішнє розслідування показало, що навіть після визнання він зробив ще чотири дзвінки на власний мобільний номер. Коли його знову викликали в травні, він захищався, кажучи, що його мотивація до роботи була "вкрай низькою".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...