Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Париж обмежив швидкість авто до 30 км/год майже на всіх вулицях

Середа, 8 вересня 2021 року

Зона 30 в Парижі. (ARTIN BUREAU/AFP via Getty Images)

На кільцевій дорозі Périphérique обмеження швидкості та як і раніше становить 70. На магістральних дорогах і деяких великих транспортних артеріях, таких як бульвар Єлисейські поля, дозволено рух 50 км/год.

У Парижі з кінця серпня на більшості вулиць діє обмеження швидкості до 30 км/год. Мерія, очолювана червоно-зеленими фракціями, хоче підвищити безпеку руху у французькій столиці, знизити рівень шуму і зробити внесок в захист клімату, як недавно заявив агентству AFP заступник мера Давид Бельяр з партії зелених. Згідно з опитуванням, явна більшість громадян виступають за введення нового обмеження швидкості.

За даними адміністрації, близько 60 відсотків внутрішньої території Парижа вже віднесені до зон зі швидкістю 30 км/год. Тепер це буде застосовуватися повсюдно. Однак є й винятки: На кільцевій дорозі Périphérique обмеження швидкості та як і раніше становить 70. На магістральних дорогах і деяких великих транспортних артеріях, таких як бульвар Єлисейські поля, дозволено рух 50 км/год.

Заступник мера Бельяр заявив AFP в липні, коли оголосив про введення швидкості 30 км/год, що він хоче зробити столичні вулиці "безпечними для найуразливіших": пішоходів, велосипедистів, дітей та людей похилого віку.

"Якщо всі будуть їздити повільніше, це підвищить безпеку", — сказав у відповідь в понеділок парижанин П'єр Морізо, який регулярно їздить на роботу на велосипеді. Він вважає, прекрасним, що "велосипедів і велосипедних доріжок стає все більше і більше".

Більше стресу для таксистів

Таксист Смаил Чекімі, навпаки, сказав інформаційному агентству AFP, що швидкість 30 викликає у нього значно "більший стрес". "Сьогодні вранці клієнт розлютився, тому що це зайняло на п'ять-десять хвилин більше, ніж зазвичай", - говорить водій з 28-річним професійним стажем. Тепер виникла загроза ще більших пробок.

Власниця кафе Марі Хиз, навпаки, сподівається на більший спокій і тишу: "Тут дуже багато шуму", — говорить вона через стійку свого кафе "Le carrefour" на жвавому перехресті поряд з бульваром Османн. "Іноді я не можу розчути свої власні слова". Однак для водіїв доставляння нове обмеження швидкості є складним, визнала вона.

Мер Парижа Анн Ідальго від соціалістичної партії виконала одну зі своїх передвиборчих обіцянок, даних перед торішніми місцевими виборами, вводячи обмеження швидкості в 30 км / ч.

Під час коронавірусної пандемії Ідальго також значно збільшила кількість велосипедних доріжок і скоротила кількість паркувальних місць, що викликало невдоволення людей які працюють в Парижі, але живуть за його околицями.

Понад 60 відсотків парижан підтримують "обмеження швидкості 30"

Інститут вивчення громадської думки Ifop з'ясував для місцевої газети "Le Parisien", що 61% парижан схвалює обмеження швидкості в 30 км / ч. Люди, які в основному користуються автомобілями або мотоциклами, поставилися до цього скептично: З них тільки 36 і 29 відсотків відповідно висловили схвалення цього заходу. Ifop опитування 1000 представників відібраних парижан.

Інші міста Франції вже ввели обмеження швидкості в 30 км / год на великих територіях. Серед них Гренобль в Альпах, Лілль на півночі Франції і Нант на заході країни.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...