Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Німецький режисер створив із фарби чарівну «супутникову» зйомку (ВІДЕО)

Вівторок, 7 вересня 2021 року

Фото: Roman De Giuli/terracollage.com

За допомогою макрозйомки Роман Де Джулі зафіксував, як фарби на аркуші паперу рухаються, немов повітряні й водні потоки Землі. Поєднане з музикою відео картин, намальованих у техніці «рідкий акрил», було створене в рамках проєкту для Музею імператорського палацу в Тайбеї.

Фото: Roman De Giuli/terracollage.com

Німецький художник і режисер Роман Де Джулі (Roman De Giuli) спеціалізується на створенні абстрактних картин у стилі флюїд-арт. Художник знімає короткі фільми про взаємодію рідких барвників у процесі малювання, що зазвичай є настільки ж ефектним, як і результат.

Нова робота Романа під назвою SATELLIKE з'явилася під час співпраці з Музеєм імператорського палацу в Тайбеї, де у 2020 році проходила виставка стародавніх творів мистецтва Тайваню. Художника попросили створити абстрактні інтерпретації декількох ключових творів.

«Одним із важливих аспектів було реалізувати в колірній палітрі природні відтінки і реалістичні земні тони і зосередитися більше на деталях, ніж на комерційному образі з яскравими кольорами і контрастом», — говорить автор.

У цьому проєкті Роман Де Джулі відмовився від використання стандартних барвників і виготовив велику частину фарб самостійно.

«Протягом чотирьох місяців я експериментував із натуральними речовинами, такими як пісок, кам’яний порошок та історичні пігменти. Деякі з цих матеріалів досить рідкісні й дорогі, наприклад, нефритовий і малахітовий порошок», — розповідає художник.

На відео можна побачити в найменших деталях, як чорнило рухається шарами наполовину висохлої фарби (немов ми спостерігаємо з висоти пташиного польоту за водою, яка тече яскравими земляними ландшафтами).

Фото: Roman De Giuli/terracollage.com

«Висихання фарби призводить до утворення органічних структур, які можна знову оживити за допомогою води, чорнила і поверхнево-активних речовин, які збільшують плинність акрилу, — пояснює художник. — Результати виглядають інакше, ніж мій звичайний підхід, більш реалістичними і менш потойбічними. Я був у захваті від естетики зображень і вирішив зробити окрему роботу. Хоча це поки що остаточний результат, мені здається, що я перебуваю на самому початку».

Фото: Roman De Giuli/terracollage.com

Читайте далі:

Новий знімок туманності у формі метелика зробив «Дуже великий телескоп» VLT

Шоу відроджує давнє танцювальне мистецтво Китаю

Архітектура на фотографіях Джеймса Морріса — урочисте звучання графіки

Comments   

загрузка...