• У Гуанчжоу олімпійський вогонь потухав 4 рази

  • П'ятниця, 9 травня 2008 року
За весь час естафети передачі олімпійського факела в м. Гуанчжоу 7 травня олімпійський вогонь сам потухав тричі.  4-й раз він був загашений з метою безпеки через безліч містян, які бурхливо проявляли свої палкі почуття до Олімпіади.

У першій половині дня 7 травня естафета олімпійського вогню проходила на горі Байюнь. У 35-го і 44-го факелоносця вогонь із невідомих причин згас і їм дали запасні факели, які були приготовлені в машині, що супроводжувала їх.

Утретє вогонь через невідомі причини згас о 17:10 в руках у 176 факелоносця, коли естафета була в місті Гуанчжоу.

Четвертий раз це сталося в районі стадіону м. Гуанчжоу. Там зібралися дуже багато містян, які вітали олімпійський факел. Як повідомила газета «Синцзін бао», коли факел ніс 197 факелоносець Лян Венер, натовп людей прорвав міліцейський заслін і міліція вирішила тимчасово з метою безпеки згасити вогонь. Факел знову запалили після того, як Лян сів у машину, яка поволі поїхала до наступного пункту передачі факела.

Правозахисник м. Гуанчжоу розповів кореспондентові The Epoch Times, що в кожному місті, в яке прибуває естафета олімпійського факела, міліція бере під суворий контроль усіх місцевих інакодумців-правозахисників.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...