• Тортури та арешти не зломили духовність китайської вчительки

  • Четвер, 29 липня 2010 року

Китай. Колишня шкільна вчителька Сунь Сюемей вирішила втекти з КНР після того як її неодноразово заарештовували і катували у в'язниці, куди вона потрапляла за те, що має духовні переконання.

Сунь Сюемей, 46-річна мешканка провінції Цзілінь, займається духовною практикою Фалуньгун.

В інтерв'ю телеканалу NTD Сунь сказала, що вона, як і мільйони послідовників цього вчення, отримала велику користь від занять.

«Через три місяці після того, як я почала займатися Фалуньгун, всі мої хвороби зникли без сліду. Я була дуже схвильована і думала, що Фалуньгун - просто дивовижний», - говорить вона.

Оскільки система Фалуньгун стала дуже популярною і широко розповсюдилася по всьому Китаю, з 1999 року комуністична партія Китаю, яка в будь-яких масових рухах бачить загрозу для своєї влади, почала репресії послідовників цього вчення.

Почалися масові арешти та ув'язнення людей, які не хотіли відмовитися від Фалуньгун.

У 2002 році поліцейські увірвалися в будинок Сунь Сюемей. Її та ще чотирьох однодумців заарештували і забрали в місцеву поліцейську ділянку, де допитали і піддали тортурам.

«Вони одягли наручники мені на кожну руку і розтягнули в різні боки. З обох боків було два троса. Коли вони натягували троси, мої ноги ледь торкалися підлоги. Наручники вп'ялися в зап'ястя. Через кілька хвилин руки стали чорними. Біль був нестерпний», - згадує Сунь.

Незважаючи на тортури, вона не відмовилася від своїх переконань, тому влада відправила її у виправно-трудовий табір. Там її намагалися піддати так званому "перевихованню".

«Коли вони не змогли мене "перевиховати", вони змусили мене працювати. Ми робили вручну іграшки та різдвяні ялинки. Багато хто з нас відчував запаморочення, блювоту і страждав від алергії на хімічні матеріали, з якими працював. Цю роботу ми виконували протягом довгого часу».

У період з 1999 по 2007 роки Сунь заарештовували шість разів, але вона не відмовилася від своїх переконань.

У 2007 році вона вирішила втекти з Китаю. В даний час Сунь намагається отримати статус біженця в одній азіатській країні, яку вона попросила не називати з міркувань безпеки.

«Я сподіваюся, що добрі люди в усьому світі зможуть встати на сторону правосуддя і зупинити ці репресії», - сказала Сунь.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...