• Діти складають третину всіх Інтернет-користувачів У Китаї

  • Вівторок, 15 червня 2010 року
Китай. Найактивніші і численніші користувачі Інтернету в світі - це китайці, а найактивніші китайські користувачі - підлітки.

Число користувачів Інтернету в Китаї найбільше в світі (на кінець 2009 року їх налічувалося близько 384 млн. чоловік), і одна третина користувачів - неповнолітні, йдеться в опублікованому 8 червня прес-службою Держради КНР доповіді під назвою «Біла книга про ситуацію в Інтернеті у Китаї».

У доповіді також наголошується, що вплив Інтернету на розвиток підлітків посилюється.

У даний час в Китаї налічується більше мільйона Інтернет-форумів і більш як 220 млн. зареєстрованих блогів. Кожен день в китайському Інтернеті публікується понад 3 млн. статей, заміток, повідомлень і т. д. Більше 66% інтернетян у Китаї активно і часто публікують свої статті.

У «Білій книзі» також говориться, що Інтернет став головним джерелом новин для понад 80% його користувачів.

Зі збільшенням числа користувачів Інтернету зросла також і число хакерських атак і заражень вірусами. У 2009 році хакери завдали шкоди 42 тис. сайтів в Китаї, а кожен місяць більше 18 млн. комп'ютерів в Китаї заражається небезпечним вірусом «мережевий черв'як», що становить 30% від подібних заражень в усьому світі, відзначається в доповіді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...