• Китайський чиновник розказав про виробництво продуктів харчування made in China

  • Четвер, 1 квітня 2010 року

Багато років пропрацювавши в харчовій галузі, Лі Дешоу розповів про серйозні проблеми безпеки найпоширеніших в країні продуктів, пов'язаних з їх недобросовісним виробництвом.

Заступник голови Асоціації харчової галузі міста Суйчжоу провінції Хубей, голова аналогічної Асоціації міста Гуаншуй Лі Дешоу почав працювати в галузі торгівлі та виробництва харчових продуктів у 1993 році.

7 березня у газету «Вечірній Ухань» він написав звернення до учасників щорічних Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП), що проходять у Пекіні. У ньому посадовець розповів про серйозні проблеми безпеки харчових продуктів, з якими він особисто стикався. Він написав: «Проблема безпеки харчових продуктів уже дійшла до такого ступеня, що не вирішувати її вже просто не можна».

Лі тривалий час займався реалізацією рису. Він розповів, що рис, котрий продають з Суйчжоу в Ухань, увесь проходить процес шліфування з додаванням соєвого або технічного масла, щоб він виглядав привабливіше.

«На 100 кг рису додають 250 г масла. Це вже стало неписаним правилом шліфування. Якість такого рису значно погіршується, олії і жири в ньому швидко псуються і негативно впливають на здоров'я людей, зокрема, на шлунково-кишковий тракт і кісткову тканину. Також чимало несумлінних підприємців додають під час шліфування навіть дешеве технічне масло, що, в кращому випадку, негативно відіб'ється на травленні та нервовій системі, в гіршому - людина може померти», - говорить Лі.

Він також розповів і про борошно, до якого повсюди додають вапно. У всіх підприємствах міста Суйчжоу, з якими він працював, на кожні 50 кг борошна додають 100 грам вапна. Вироби з такої муки вражають печінку, нирки і кровоносну систему.

Далі Лі розповів про корм для свиней. У цей корм додають різні сильнодіючі гормони та мікроелементи, а також антибіотики. Всі ці домішки стимулюють швидке зростання тварин, але значно погіршують якість м'яса.

У кінці свого послання йшлося про те, що, пропрацювавши в продовольчій галузі понад 15 років, все те, що він бачив і знає про виробництво продуктів, надто сильно тисне на нього, і він вважає, що не повинен більше мовчати, а повинен розкрити правду людям.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...