• Небезпечні для здоров'я меблі виробляються в Китаї для масового вжитку

  • Понеділок, 14 грудня 2009 року
Китай. Якість китайської продукції продовжує дивувати. Після перевірки наглядовими органами з'ясувалося, що понад 50% дерев'яних меблів, що виготовляється і реалізовується у місті Шеньчжень провінції Гуандун, не відповідає стандартам якості. У більшості зразків було виявлено підвищений вміст формальдегідів, а в деяких - важкі метали.

Як повідомила газета «Шеньчжень Течубао», було перевірено 59 комплектів меблів у п'ятнадцяти компаній-реалізаторів. Із них стандартам якості відповідало тільки 28, рівень відповідності склав 47,5%.

У 30 комплектів меблів, деякі з яких були зроблені відомими китайськими фірмами, було виявлено підвищений вміст формальдегідів. За словами співробітника наглядового відомства, вже видано наказ зняти всі ці неякісні меблі з продажу.

Фахівці кажуть, що формальдегіди входять до складу смоли, яка застосовується при виготовленні дерев'яних меблів. Коли вони випаровуються, а відбувається це протягом кількох років, то буквально стають летючою отрутою, яка завдає шкоди дихальним шляхам, ниркам, очам, шкірі, викликає ракові захворювання, негативно впливає на репродуктивну функцію.

У жовтні цього року в цій же провінції проводилася перевірка якості зарядних пристроїв та акумуляторів для мобільних телефонів. Результати теж виявилися не втішними - всі зарядні пристрої та 35% акумуляторів, що виробляються в провінції Гуандун, не відповідають стандартам, можуть пропускати електрику і навіть вибухнути.

У тому ж місяці держоргани перевірили і якість продуктів із вареного м'яса в супермаркетах міста Гуанчжоу провінції Гуандун. З'ясувалося, що з них стандартам якості відповідає 26,92%. У них було виявлено підвищений вміст мікробів, а також кишкових бактерій і навіть стафілококів. Також були виявлені заборонені до використання добавки та барвники.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...