• Суворі китайські батьки розпеченими щипцями «виховували» свою 6-річну доньку

  • Середа, 18 листопада 2009 року
Китай. На дізнанні в поліції батьки 6-річної дівчинки стверджували, що їхня дочка була «неслухняна і балувана й не хотіла виконувати домашнє завдання». За це вони карали тим, що припікали її тіло розпеченими щипцями.

Як повідомила газета «Гуйчжоу Душібао», 29 жовтня вчитель підготовчого класу початкової школи селища Ченьсі провінції Гуйчжоу зауважив, що одна з учениць Дін Дін весь час плаче, а також що у неї на губах сліди від ран. Він подумав, що її побили однокласники і став розпитувати про це. Але дівчинка нічого не говорила, а тільки плакала.
 
Врешті-решт, учитель домігся свого, і Дін сказала, що тато розпеченими щипцями припік їй нижню задню частину тіла і тепер їй дуже боляче сидіти на жорсткій шкільній лаві. Вчитель спочатку не повірив, але коли дівчинка зняла штани і показала йому  дуже сильні опіки на тілі, що почали загоюватися, він застиг у подиві.

Поліція, яку викликав директор школи, забрала батьків Дін у відділок для допиту. Батьки з подивом пояснювали поліцейським: «Дочка часто не виконувала домашнє завдання, не слухалася, огризалася, нас це дуже дратувало і з метою виховання, ми карали її розпеченими щипцями».

Як з'ясувалося, щипці були не єдиним інструментом «виховання». Батьки Дін Дін часто били її дротом, примушували стояти на колінах, на цвяхах і т.ін. Коли батько розповідав все це поліцейським, він абсолютно не каявся, говорив спокійно і холоднокровно.

Поліція тимчасово застосувала до батьків Дін адміністративне затримання на п'ять діб. Розслідування триває.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...