• Кількість померлих від «свинячого грипу» у Китаї ймовірно в десятки раз більша, ніж повідомляють офіційні джерела

  • Субота, 31 жовтня 2009 року
Китай. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) припускає, що дані китайської влади про випадки смерті від грипу H1N1 занижені, як мінімум, у 25 разів.

Як повідомила газета China Daily, за офіційними даними китайської влади, в даний момент від «свинячого грипу» в Китаї померло 4 людини, однак представники ВООЗ в Китаї вважають, що ці цифри занижені мінімум в 25 разів.

Епідемія вірусу H1N1 великими темпами поширюється в Китаї, проте, як підтверджують наші джерела, у багатьох випадках місцева влада сильно занижує дані, у багатьох районах немає достатніх умов, щоб узяти аналізи у всіх людей з підвищеною температурою, у багатьох реєструють звичайний грип.

За останніми даними з Внутрішньої Монголії, в містах Хух-Хото, Баотоу, Чіфен та інших закриті на карантин чисельні навчальних закладів. Співробітник місцевого Центру з контролю і профілактики захворювань повідомив кореспондентові The Epoch Times, що вони просто не в змозі брати аналізи у всіх, хто звертається за допомогою з високою температурою та іншими ознаками грипу. Аналізи беруть тільки у випадках загострення і масових захворювань. Через нестачу вакцин, вакцинація проводиться тільки в навчальних закладах, в яких відбулися масові спалахи захворювання. За офіційними даними на 26 жовтня, у Внутрішній Монголії зафіксовано 482 випадки зараження вірусом H1N1.

У Пекіні за останні дні ситуація з епідемією також загострилася. В даний час в столиці цілодобово працюють 103 дитячі лікарні, які беруть аналізи у дітей, які до них потрапляють. За офіційними даними, в Пекіні зареєстровано 5851 випадків захворювання на «свинячий грип», 62% хворих у віці від 10 до 20 років. Щодня в столиці в середньому фіксується понад 200 нових випадків захворювання. Медперсонал практично всіх лікарень працює понаднормово по 4-6 годин. У багатьох навчальних закладах через епідемію половина учнів не ходять на уроки, проте їх не закривають на карантин. Адміністрація каже, що вони не отримували відповідні вказівки зверху.

Пекінці розповідають, що виходячи з повідомлень місцевих ЗМІ, в усьому світі ситуація з епідемією грипу H1N1 дуже серйозна, дуже багато людей помирає, проте в континентальному Китаї все протікає порівняно спокійно, рівень смертності від вірусу дуже низький, навіть у десятки разів нижче, ніж у Гонконгу та Тайвані. Однак, дивлячись на ситуацію навколо, вони впевнені, що влада навмисне замовчують факти і намагається штучно створити видимість стабільності і контролю.

За даними міністерства охорони здоров'я КНР в період з 26 по 28 жовтня в континентальній частині країни зареєстровано 6 345 нових випадків захворювання на грип H1N1. Всього з моменту початку розповсюдження хвороби виявлено 42 009 хворих.

Всього, за даними ВООЗ, у даний час у світі зафіксовано близько 420 тис. випадків зараження вірусом H1N1, більше 5 тис. летальних наслідків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...