• Тимошенко пообіцяла МВФ стабілізувати українську економіку

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 20 жовтня 2009 року
Глава уряду зазначила, що ситуація у фінансовому секторі непроста, але Кабмін її стабілізує, незважаючи на президентську кампанію.
 
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко проводить переговори з місією Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Як повідомляє прес-служба Кабміну, на зустрічі Тимошенко заявила, що ситуація у фінансовому секторі непроста, але в уряду є політична воля її стабілізувати, незважаючи на політичну складову та початок президентської кампанії.

На думку прем’єр-міністра переговори з місією МВФ йдуть конструктивно.

З української сторони у переговорах беруть участь віце-прем’єр-міністр Григорій Немиря, міністр економіки Богдан Данилишин, заступники міністра фінансів Володимир Матвійчук, Олександр Савченко, Андрій Кравець, перший заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов, перший заступник міністра Кабінету міністрів Георгій Берадзе.

У делегацію МВФ увійшли Джейла Пазарбазіолу - керівник місії Європейського департаменту МВФ, Пол Томсон - заступник керівника місії Європейського департаменту МВФ, Макс Альєр - постійний представник МВФ в Україні.

Нагадаємо, до 24 жовтня в Києві перебуватиме місія МВФ. Експерти Фонду розглянуть питання про виділення Україні чергового траншу свого антикризового кредиту.

Разом із тим, у Секретаріаті президента заявили, що Україна дурить МВФ і не виконує взяті на себе зобов'язання перед Фондом. За словами представників СП, невиконання низки умов, серед яких підвищення цін на газ для населення, може призвести до дефолту української економіки.

Від осені минулого року, коли МВФ вирішив надати Україні кредит обсягом понад 16 мільярдів доларів, Київ отримав три транші загальною сумою майже 11 мільярдів.

Сума четвертого траншу кредиту має становити близько 3,71 мільярда доларів.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...