• Бандити на службі у китайської бізнес-жінки

  • Четвер, 22 жовтня 2009 року
Китай. Увечері 8 жовтня з офісу адміністрації заводу вибіг чоловік з криком: «Вбивають! Вбивають!» Слідом за ним вийшли кілька міцних чоловіків, які тягли за собою одного з робітників і несамовито били його ногами і руками. Ця історія сталася в сучасному Китаї на заводі іграшок міста Дунгуань провінції Гуандун.
 
Як розповів сам потерпілий, напередодні події директриса заводу на прізвище Ян викликала до себе його і ще одного робітника. Їм повідомили, що завтра їхній останній робочий день, від завтра – вони звільнені. Наступного вечора їх знову викликали в офіс, і директор звинуватила їх в організації страйку, що стався недавно.

Страйк відбувся внаслідок того, що начальство наказало робочим 19 і 20 вересня вийти на зміну понаднормово, але при цьому оплата мала бути як за звичайний робочий час, а не подвійна, як раніше. Робітники не погодилися на такі умови і не вийшли на роботу.

Потерпілий повідомив, що вони заперечували звинуваченню директора, оскільки воно «було неправдивим». Вони почали сперечатися, після чого розлючена директор зателефонувала комусь і голосно сказала: «Прийшли мені сюди декілька хлопців!» Ці її слова чули багато робітників у цеху.

Буквально через декілька хвилин в цех забігли 6-7 чоловік. Вони пробігли мимо спантеличених робітників в офіс директора. Не кажучи ні слова, вони схопили одного з робітників за комір і почали бити, другому вдалося вирватися і втекти.

Били дуже жорстоко. Не припинили навіть після того, як їхня жертва знепритомніла. Все це відбувалося на очах робітників, які боялися навіть поворухнутися.

Хтось все ж тайком викликав поліцію. Але коли приїхали поліцейські, нападаючі вже встигли зникнути. На дверях і на підлозі в цеху було багато крові. Жертву відвезли в лікарню. Після обстеження лікар сказав, що у нього «серйозні тілесні ушкодження». Йому також наклали декілька швів у ділянці голови.

Робітники так і не дізналися, ким були ті люди, які так тісно співпрацюють з їхньою директрисою. Вони припускають, що це «бійці» з мафіозних структур.

Кореспондент The Epoch Times зателефонував адміністрації заводу і попросив з'єднати його з директором. Коли він представився і сказав, що хоче дізнатися про інцидент 8 жовтня, на іншому кінці проводу повісили трубку, і більше на дзвінки потім ніхто не відповідав.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...