• Прем'єру творчого колективу Shen Yun чекають у Гонконзі

  • Середа, 2 грудня 2009 року

Нью-Йоркська трупа класичного китайского танцю Shen Yun вперше виступить в Гонконзі з 27 по 31 січня наступного року. Саме тому, що виступам цієї трупи в різних країнах постійно намагається завадити китайська комуністична влада, це викликає великий інтерес не лише у жителів Гонконгу, але також і материкового Китаю.

Декілька відомих діячів Китаю побажали гонконзькому виступу Shen Yun великого успіху. Багато хто з них виразив надію, що всесвітньо відома трупа зможе найближчим часом продемонструвати свою насичену духовністю творчість на материковому Китаї.

Серед людей, що зацікавлені в гонконзькій прем'єрі, відома китайська журналістка Гао Юй, яка сьогодні проживає в Пекіні. Гао була нагороджена Всесвітньою премією ЮНЕСКО/Гільєрмо Кано за свободу друку в 1997 році та «Золотим пером Свободи» в 1995 році.

«Всі, кого я знаю, хто побував на концертах Shen Yun, кажуть, що це прекрасне видовище, тому ми, звичайно ж, також хотіли б насолодитися ним, – сказала Гао Юй кореспондентові The Epoch Times. – Лише справжня краса та любов здатні створити таке зворушливе шоу».

«Якщо вистава Shen Yun зможе завоювати серця людей Гонконгу, вони обов'язково подзвонять своїм родичам в континентальній частині країни і розкажуть їм про те, яке чудове це шоу», – сказала вона.

Письменник і колишній викладач історії кіно та драматичної літератури в театральному училищі цзиліньської Академії образотворчих мистецтв, Лю Сюесун із Чанчуня, бачив концерт Shen Yun на DVD-дисках, які поширювали тільки в материковому Китаї.

Лю зрадів, почувши, що Shen Yun збирається приїхати до Гонконгу. «Я думаю, що це не має значення, де дається така вистава, – сказав Лю Сюесун. – Важливе те, що вона приносить щастя людям».

«Це шоу наділене духом добра й моральності, які дійсно можуть принести користь суспільству, – продовжив Лю. – Завдяки цьому Shen Yun зміг добитися такого успіху, його доброта позитивно вплинула на людство. У ньому немає засуджень або гніву, а лише заклик дотримуватися своїх принципів в умовах втрат і страждань. Я не можу уявити собі добріше і прекрасніше послання».

Декілька відомих китайських адвокатів, які бачили Shen Yun на DVD, закликають туристів з континентального Китаю скористатися можливістю, щоб подивитися виступи в Гонконзі.

«Ми всі хочемо побачити танець і музику - вільні від культури комуністичної партії, які зберігають традиційний китайський стиль, – сказав шанхайський адвокат-правозахисник Чжен Енчун. – Це те, чого народ Китаю дійсно жадає».

«Shen Yun представляє справжню китайську культуру», – заявив адвокат із Пекіна Вень Хайбо після проглядання DVD. – Концерт дуже барвистий. Всі номери справді відображають суть нашої традиційної культури».

«Я особливо вражений величними посланнями виступу. Це допомогло мені усвідомити, що китайські шоу, які я бачив раніше, переслідували тільки комерційні й пропагандистські цілі. Shen Yun дозволив мені побачити дійсне китайське традиційне мистецтво», – сказав Вень. – Я такий радий, що Shen Yun може виступати в Гонконзі. До виступу на материку залишилося недовго».

Shen Yun відтворює красу та чарівність стародавніх китайських танців і музики, розкриваючи перед глядачами найкраще з традиційної китайської культури, переданої людям Богами. Живий оркестр виконує композиції та мелодії, використовуючи поєднання західних і східних інструментів. Виступи розкривають кристальні красу, доброту й велику глибину стародавніх китайських танців. Танцюристи за допомогою витончених танцювальних па виразно інтерпретують древні легенди та героїчні історії, з абсолютно нової точки зору роз'яснюючи блискучу історію китайської нації.

The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором світових турне творчого колективу Shen Yun.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...