• На Тайвані директор школи пропагує практику Фалуньгун, яку обчорнює влада КНР

  • Субота, 19 грудня 2009 року

Тайвань. В одній з тайваньських початкових шкіл на церемонії початку святкування Дня спорту школярі на прохання директора продемонстрували вправи практики Фалуньгун. Директор зазначив, що якби цій практиці з її принципом «Істина Доброта Терпіння» навчали з дитинства, то такі діти в майбутньому були б щасливі. Тим часом в континентальній частині Китаю комуністична влада вже 10 років веде політику переслідування прихильників Фалуньгун.

Як повідомляє наш кореспондент з Тайваню, 11 грудня в середній школі Дуланго повіту Тайдун відзначали День спорту. Цього разу директор школи Чжан Цзе запросив, школярів, які практикують Фалуньгун, щоб вони відкрили свято демонстрацією вправ.

Після чого директор виголосив промову, в якій пояснив, що кілька років тому бачив, як учні Фалуньгун виступали в інших школах і тоді йому це дуже сподобалося. Він також сказав, що наступне знайомство з цією практикою залишило в нього дуже гарні враження.

«Якщо б з самого раннього віку прищеплювати дітям цей принцип Фалуньгун «Істина Доброта Терпіння», то це обернулося б щастям для них у майбутньому. Тому ми вирішили популяризувати цю практику і сподіваємося, що ще більше дітей будуть за допомогою неї гартувати тіло й розвивати духовні якості», - сказав Чжан.

У цій школі, як і в багатьох інших навчальних закладах, практикою Фалуньгун займаються не тільки учні, а й вчителі.

Вчителька на прізвище Лінь, розповіла, що кілька місяців тому адміністрація школи попросила її познайомити з Фалуньгун весь викладацький склад, після цього вони поступово почали організовувати школярів виконувати вправи цієї практики на перервах між уроками.

Самі ж школярі охоче розповідали кореспонденту про те який ефект їм дали ці заняття. Деякі стали краще вчитися, у деяких підвищилася здатність концентруватися і таким чином вони стали краще і швидше виконувати уроки і запам'ятовувати лекції, дехто зі спортсменів, які практикують Фалуньгун сказали, що тепер під час бігу практично не відчувають втоми і т.д.

Примітно, однак, і те, що на іншому березі Тайваньської протоки, в континентальній частині країни, цю практику, комуністичний уряд називає «небезпечною», «єретичною», «що приносить шкоду» і так далі. Її послідовники там уже 10 років зазнають арештів, тортур та інших видів переслідування, що вже давно викликає занепокоєння у міжнародних організацій і про що вони вже не один рік згадують у своїх звітах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...