• Китайська церемонія чаювання крок за кроком

  • Майстер-клас
  • Понеділок, 7 червня 2010 року

Елегантно пити чай весь світ навчила Піднебесна, тобто Китай. Саме в цій країні зародився звичай проведення чайних церемоній. Тут до чаю особливе ставлення — це не просто національний напій, а «вогник життя» і «наймудріша з рослин». Китайська церемонія чаювання — це більше, ніж звичай, це інша грань буття, усвідомивши яку, можна зробити своє життя повнішім і цікавішим.

Нам, мешканцям XXI століття, які звикли пити чай у пакетиках, мистецтво чайного обряду, що вимагає не тільки спеціального чайного начиння, а й знання основ медитації, може здатися незрозумілим і складним. Традиційна китайська церемонія чаювання називається гунфу-ча. Останній склад у цьому вислові перекладається як «чай», а перші два — «вища майстерність» або «вища мистецтво». Іншими словами, це мистецтво не масове, а тонке і вишукане. Хоча сьогодні китайці вже звикають до кави, мінеральної води, коли та інших «чужоземних» напоїв, тих, хто віддає перевагу чаю, як і раніше більшість.

Основна мета китайської церемонії чаювання — розкрити аромат і смак чаю, тому поспіх тут небажаний. Та й ніжні, як шовк, заспокійливі звуки бамбукової флейти, маленький посуд, різноманітні предмети чайного приладдя не спонукають до розмахування руками. Спокій і мир — обов’язкові умови чайного дійства.

Китайська церемонія чаювання крок за кроком:

1.    Підготовлюють чайне начиння. Чабань (чайний столик) прикрашається статуеткою чайного божества.

2.    Кип’ятять воду. Перевага надається м’якій, в ідеалі — джерельній воді. Зняти воду з вогню слід, коли на поверхні виникають і лопаються великі бульбашки.

3.    Прогрівають посуд.

4.    Призначений для заварки чай насипають в чахе (чайну коробочку). Потім чай вдихають, насолоджуючись ароматом…

5. Наповнюють чайник сухим чаєм за допомогою лійки.

6. Пробудження чаю. Закривають чайник кришкою, укутують рушником, збовтують, розгойдуючи чайник з боку на бік.

7. Заливають у чайник воду. Першу настойку чаю не п’ють, а використовують для омивання чайного листа.

8. Другу заварку розливають у високі чашки (венсябей) на 3/4 об’єму і накривають низькими чашечками (чабей). Щільно притискають одну до іншої і перевертають. Можна зробити підношення готового чаю чайному божеству, омиваючи його чаєм.

9. Венсябей розкручують за годинниковою стрілкою і насолоджуються ароматом. Потім можна зробити перший ковток.

10. Коли ви вип’єте чай, процес повторюють знову. Чай заварюють у середньому від трьох до семи разів, поки він не втратить смак і аромат. Китайці кажуть: відпив — долий, долив — відпий.

Особливості китайської церемонії гунфу-ча

Одним із найбільш важливих моментів у китайській церемонії чаювання є правильний підбір води і приготування окропу. Вважається, що кращою для чаю є м’яка вода з солодкуватим присмаком, взята з джерела.

Крім цього, чайне дійство передбачає особливий настрій. Настрій і стан чайного майстра, так само як і всіх учасників церемонії, безпосередньо визначають результат, тобто якість отриманого чаю.

Особистість майстра гунфу-ча грає величезну роль для правильного ведення всього чайного обряду. Майстер китайської церемонії чаювання повинен чудово відчувати стан, який створюється чаєм, і м’яко реагувати на будь-які зміни, щоб не дати учасникам відволіктися. Він сприяє тому, щоб ви сповна насолодилися так званими чотирма «коштовностями» чаю: кольором настою, формою листа, ароматом і смаком чаю.

Оточуючі предмети під час чаювання повинні насолоджувати зір, ніжна музика — слух, і все навколо повинно бути в гармонії. У кожного майстра китайської церемонії гунфу-ча є свої напрацювання, прийоми і тонка майстерність для створення такої атмосфери.

Під час китайської церемонії гунфу-ча бесіду рекомендується вести, перш за все, про сам чай. За традицією, можна і віддати пошану чайному божеству (його невелику статуетку у китайців прийнято класти поруч із чайним начинням). Титулом чайного божества був посмертно наділений поет і філософ Лу Юй. У 780 році він написав знамениту «Священну книгу про чай» або «Чайний канон», де у тритомному трактаті викладені всі тонкощі, які стосуються приготування чаю та церемонії гунфу-ча. У точності повторити і дотримати всі стародавні нюанси сьогодні, напевно, неможливо навіть у самому Китаї.

Описуючи дію чаю в своєму трактаті, Лу Юй стверджує, що чай допомагає втамувати спрагу, позбутися сонливості і головного болю, поліпшує зір і наповнює організм силою. «Легко розправляється чай із сотнями видів захворювань і по своєму ефекту він нагадує божественну солодку росу», — пише чайний мудрець. Якщо ви зважитеся сходити з сім’єю або друзями в чайний клуб, де вам заварять чай за правилами китайської церемонії гунфу-ча, ви самі зможете переконатися в правоті слів чайного божества.

Дмитро Вовченко. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...