• Модернізація міст в стилі сучасного Китаю. Фотоогляд

  • Вівторок, 30 березня 2010 року
Китай. В останні роки в Китаї нові сучасні будівлі ростуть як на дріжджах, викликаючи у всього світу захоплення з приводу бурхливого розвитку і процвітання цієї країни. Проте розвиток країни, тим більше економічний, має приносити радість у першу чергу простим людям. Нижче наводиться один з тисяч типових випадків того, яку ціну платять рядові китайці за модель «розвитку» країни, обрану комуністичним режимом.
 
Лихо сталося на початку березня у селищі Сяолун провінції Юньнань. Фото надав сам потерпілий. Його історія викликала бурхливу хвилю обговорення і підтримки в Інтернеті, котрий в умовах інформаційної блокади став чи не єдиним вікном волевиявлення китайських громадян.

Нижче наводиться розповідь постраждалого:

 
У нас була щаслива родина, наповнена вірою і надіями, а також гарна квартира в новому будинку в центрі селища з сучасним ремонтом та обстановкою. 
 
 

Починаючи з кінця минулого року, коли влада нашого селища почала реалізовувати програму модернізації інфраструктури, наше життя перетворилося на пекло. Ми навіть не думали, що таке може з нами статися. Наш будинок знаходився в самому центрі, тим більше, що побудований він був менше 10 років тому, тобто практично новий. Три місяці тому місцева компанія-забудовник почала виживати нас з квартири. Тоді-то й почався цей кошмарний сон.

Спочатку вони відключили нам світло і газ, потім почали заливати зверху нас водою. Нас затоплювало сім разів. При цьому, коли ми викликали поліцію, вони протягом дня ліквідували джерело затоплення, і на цьому все закінчувалося. Вони не хотіли розслідувати інцидент і шукати винних.


Одного разу нас затопило так, що жити в квартирі було вже неможливо, і ми переїхали на кілька днів в орендовану квартиру. Коли ми повернулися через два дні, то виявили, що в кожній кімнаті пробита стеля. Ми знову викликали поліцію, яка сказала, що проведе розслідування. Але аж до сьогодні вони з нами більше не зв'язувалися і не повідомили нам, що їм вдалося з'ясувати.
І, нарешті, фіналом цієї історії стало знесення всього будинку. Це було зроблено без згоди мешканців, без рішення суду і навіть без повідомлення. Це відбулося 5 березня. Коли ми приїхали, то на місці нашої квартири побачили руїни, під якими були поховані наші меблі та побутова техніка.


Зараз у нас немає свого будинку, нам також не виплатили ніякої компенсації не тільки за меблі, а й навіть за знесену квартиру, яку ми купили. Я звертався до багатьох місцевих ЗМІ, але жодне з них не повідомило про цей інцидент. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...