• У КНР більше 170 мільйонів людей страждають на психічні розлади

  • Середа, 31 березня 2010 року

Китай. Нещодавні дослідження показали, що серед жителів міста Гуанчжоу близько 400 тисяч осіб страждають психічними розладами, а серйозними психічними хворобами страждають близько 70 тисяч осіб. 90% таких людей не отримали належного лікування. По всій країні кількість людей із психічними відхиленнями перевищує 170 млн осіб.

Як повідомляє видання “Наньфан Жибао”, згідно з результатами проведених досліджень захворюваності на психічні розлади в місті Гуанчжоу провінції Гуандун, в 2008 році в місцевому медичному центрі було зареєстровано 46 344 людини хворих на серйозні психічні хвороби. Тобто торішні показники були майже наполовину менші.

У повідомленні говориться, що абсолютна більшість цих хворих не були взяті під медичний нагляд. Оскільки в китайському суспільстві ще не сформувалося розуміння і співчуття до таких хворих, зазвичай їх сім'ї не хочуть по своїй волі звертатися щоб реєструвати їх в офіційні організації, повідомляє видання.

Ситуація по всій країні в даній області також не втішна. В період із 2001 по 2005 роки фахівці з пекінського Центру вивчення та запобігання самогубств провели спеціальні дослідження і зробили висновок, що по всій країні кількість людей з різними психічними відхиленнями становить близько 173 млн. Причому 91% з них не проходили курси професійного лікування в лікарнях, повідомляє радіо Бі-бі-сі китайською мовою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...