• Китайські мами купують продукти для своїх дітей за кордоном

  • Середа, 27 липня 2011 року

У Китаї молоді мами прагнуть купувати продукти дитячого харчування та інші товари для своїх дітей за кордоном в Інтернет-магазинах. Батьки вважають, що вітчизняна продукція є небезпечною. Про це нещодавно повідомило Центральне агентство новин Тайваню (Central News Agency - CNA).

З тих пір, як в 2008 році через отруйне сухе молоко з меламіном в Китаї загинули, щонайменше, шість і захворіли сотні тисяч немовлят, довіру батьків до національної продукції дитячого харчування так і не відновилося.

Пані Ху з Пекіна повідомила кореспонденту CNA, що після народження дитини вона купує сухе молоко і косметику по догляду за шкірою для дитини тільки закордонного виробництва.

"Хоча вартість дещо вище в порівнянні з аналогічною продукцією вітчизняного виробництва, але я відчуваю себе спокійніше при використанні імпортної", - говорить пані Ху Цзіньтао.

Батьки замовляють необхідні товари або прямо на закордонних сайтах, або звертаються за допомогою до друзів або посередників.

Товари, які зазвичай замовляють - це сухе молоко, пляшечки для годування, харчові добавки та дитячі коляски.

Пані Го, мати шестимісячної дитини каже, що переглядала сайти різних онлайн-магазинів зі Сполучених Штатів і Європи, щоб знайти якісне дитяче харчування для свого малюка.
Пані Чжан має великий досвід придбання речей в Інтернеті. Вона щойно придбала для своєї дитини шість банок сухого молока, чотири коробки рисових пластівців, а також два мішки печива, яке дають немовлятам при прорізуванні зубів.

Мито може вплинути на вартість такої покупки навіть ще більше, повідомляє китайське агентство новин China News Service. З жовтня минулого року мито на імпортний товар збільшилося на 10-30%. Мито на імпортну косметику може сягати навіть 50%.

Олівія Лі, Гізела Зоммер. Велика Епоха


Вас можуть зацікавити моделі дитячих візків на сторінці http://babymax.com.ua/kolyaski_detskie.html від сайту Babymax. У лівому блоці представлено зручні фільтри пошуку по ціні, бренду, країні виробника, вазі, рамі, кольору тощо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...