• Переслідувані китайці привітали з новорічними святами засновника Фалуньгун

  • Четвер, 8 січня 2015 року
Новорічна листівка, яку відправили послідовники Фалуньгун із китайської провінції Ляонін майстру Лі Хунчжи, засновникові китайської духовної практики Фалуньгун. Листівка містить написаний послідовниками вірш і зображує небесну красуню

Новорічна листівка, яку відправили послідовники Фалуньгун із китайської провінції Ляонін майстру Лі Хунчжи, засновникові китайської духовної практики Фалуньгун. Листівка містить написаний послідовниками вірш і зображує небесну красуню. Джерело: Minghui

Для послідовників традиційного духовного вчення Фалуньгун у материковому Китаї Новий рік дає можливість показати, що вони не здалися після 15 років репресій, і висловити свою вдячність та добрі побажання засновникові Фалуньгун майстру Лі Хунчжи.

Люди з усього Китаю відправляють тисячі електронних вітальних листівок на сайт Фалуньгун minghui.org. На листівках до пана Лі звертаються як до вчителя, що є поважною формою звернення до наставника або викладача якогось предмета у китайській культурі.

Поздоровлення надходять у великій кількості на сайт Minghui із сотень міст, селищ і сіл багатьох китайських провінцій і десятків країн по всьому світу.

Тисячі листівок, які можна переглянути на десятках сторінок, опублікованих нещодавно на Minghui, як правило, відправляються колективно, від імені послідовників кожного міста, села чи місця роботи — від провінції Хейлунцзян далеко на північному сході Китаю до гірської південно-західної провінції Юньнань, що межує з Гімалаями.

За проведеними китайською владою підрахунками, до початку переслідування, яке в липні 1999 року ініціював тодішній голова режиму Цзян Цземінь, Фалуньгун (також відомий як Фалунь Дафа) займалося 70—100 млн китайців.

Вітальні листівки приходять від людей з усіх верств суспільства: наприклад, медичних працівників і селян у провінції Хейлунцзян, авіакосмічних інженерів у Нанкіні, муніципальних чиновників у східнокитайській провінції Шаньдун та економістів із невстановленого місця розташування. Одне із послань, в якому висловлювалися щирі вітання з Новим роком, прийшло від імені робітників-будівельників материкового Китаю.

Серед листівок і поздоровлень є такі, що надіслані послідовниками Фалуньгун, які працюють у китайських установах, пов'язаних з армією та спецслужбами. До того, як ця практика була в 1999 році заборонена, нею займалися люди з Народно-визвольної армії, державних відомств і кадри вищих ешелонів компартії.

Поздоровлення від китайських військових прийшли як від діючих, так і відставних військовослужбовців із різних підрозділів і регіонів, включаючи Пекінський військово-повітряний центр, підрозділи, дислоковані у південних Гуанчжоуському та Нанкінському військових округах, відставних військових північно-східної китайської провінції Ляонін і послідовників Фалуньгун, які працюють у військовій промисловості та інженерних військах у Шаньсі на заході.

Для послідовників цього вчення, що проходять службу у китайських збройних силах, які жорстко контролюються комуністичним режимом, обставини особливо важкі, як було зазначено у колективному листі вчителю Лі від китайських військових, які практикують Фалуньгун.

«Як інструмент для виключного користування злим комуністичним режимом китайські військові перебувають під суворим контролем, і середовище тут найбільш тяжке. Тим не менше, ми віримо в Учителя і в Дафа. Наша віра в істину, доброту і терпіння непохитна — ніякі заборони нам не завадять, ніякі труднощі не можуть нас зломити», — ішлося в листі.

Послідовники Фалунь Дафа з усього світу кожного Нового року, починаючи із 2001 року, відправляють свої поздоровлення вчителю Лі, часто в поетичній формі або з ілюстрацією.

Фалунь Дафа, стародавня китайська практика, що складається із п'яти плавних медитативних вправ і вчення для тілесного і духовного самовдосконалювання, була представлена китайській громадськості 13 травня 1992 року. Почавши зі своєї рідної провінції Гірин на північному сході Китаю, майстер Лі Хунчжи читав лекції і проводив навчання практиці по всьому Китаю.

У понад 50 курсах лекцій майстер Лі особисто наставляв кілька десятків тисяч людей, але незабаром займатися Фалунь Дафа, який люди розхвалювали за його користь здоров'ю і позитивний вплив на суспільство, стали мільйони китайців практично у всіх великих і дрібних містах. У грудні 1993 року китайське Міністерство громадської безпеки нагородило вчителя Лі почесною грамотою на знак визнання внеску Фалуньгун у розвиток суспільства.

Новорічна листівка із зображенням квітів лотоса, яку відправили послідовники Фалуньгун материкового Китаю вчителеві Лі Хунчжи, засновнику китайської духовної практики Фалуньгун

Новорічна листівка із зображенням квітів лотоса, яку відправили послідовники Фалуньгун материкового Китаю вчителеві Лі Хунчжи, засновнику китайської духовної практики Фалуньгун. Джерело: Minghui

Проте у липні 1999 року комуністичне керівництво на чолі із Цзян Цземінем, який у популярності Фалунь Дафа відчув загрозу своїй владі, вже у липні того року початок докладати всебічні зусилля зі знищення Фалуньгун. Цзян мобілізував колосальні матеріальні та фінансові ресурси для здійснення цього переслідування, яке він вважав необхідним для захисту атеїстичної ідеології Комуністичної партії Китаю.

Незважаючи на аполітичність і мирний характер учення Фалунь Дафа, в якому робиться наголос на універсальні принципи істини, доброти і терпіння, були кинуті у в'язницю сотні тисяч послідовників цього вчення, де звичайним явищем стали «промивання мізків» і катування. Огульна кампанія пропаганди використовувалася, щоб очорнити Фалуньгун в очах китайської громадськості.

Відтоді режим продовжує докладати зусиль із викорінення цього вчення, і це супроводжується багатьма смертельними випадками. Інформаційним центром Фалунь Дафа було задокументовано понад 3800 смертей послідовників Фалуньгун від тортур і жорстокого поводження. Справжня кількість смертей, як вважають, у багато разів перевищує цю цифру, беручи до уваги складність отримання доказів із Китаю. Незалежні розслідувачі вважають, що десятки тисяч послідовників були вбиті для вилучення в них органів, аби використовувати їх для трансплантації.

Поза материковим Китаєм Фалуньгун займаються відкрито у понад ста країнах на шести континентах, а головна книга Фалунь Дафа під назвою «Чжуань Фалунь» була переведена на 39 різних мов.

Новорічна листівка із зображенням квітів лотоса від 21 грудня 2014 року, яку надіслали вчителеві Лі Хунчжи, засновнику духовної практики Фалуньгун, військові ветерани китайській провінції Гуандун

Новорічна листівка із зображенням квітів лотоса від 21 грудня 2014 року, яку надіслали вчителеві Лі Хунчжи, засновнику духовної практики Фалуньгун, військові ветерани китайській провінції Гуандун. Джерело: Minghui

Лео Тімм, Велика Епоха


Читайте також:
Іменні привітання з днем народження в картинках
У китайський Новий Рік засновникові Фалуньгун надіслали десятки тисяч привітань
Китайці вітають засновника Фалуньгун із днем народження
Засновника Фалуньгун вітають з китайським Новим роком
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...