• Китайці вітають засновника Фалуньгун із днем народження

  • Вівторок, 15 травня 2012 року
 
Послідовники духовної практики Фалуньгун у Китаї надіслали на сайт «Прозріла мудрість» (minghui.org) тисячі листівок до дня народження майстра Лі Хунчжи і 20-ої річниці поширення цієї практики у світі.

13 травня майстру Лі виповнився 61 рік. Рівно 20 років тому пан Лі почав публічно передавати метод практики Фалуньгун (інша назва Фалунь Дафа) у своєму рідному місті Чанчуні на північному сході Китаю.

За 7 років поширення в КНР ця практика припала до душа близько 100 млн китайців. У середині 90-х Фалуньгун поширився за кордон, завоювавши симпатії тисяч людей. Зараз Фалуньгун займаються у понад 100 країнах світу, включаючи автономні райони Тайвань, Макао і Гонконг.

Фалуньгун містить п'ять комплексів медитативних вправ, а також учення, засноване на принципах істина, доброта і терпіння, яке викладено у книзі «Чжуань Фалунь».

Однак у 1999 році тодішній лідер партії Цзян Цземінь угледів у великій популярності загрозу для своєї влади і одноосібно розв'язав великомасштабне переслідування Фалуньгун, хоча його сім'я і ключові лідери партії були проти придушення.

Незважаючи на інтернет-блокаду, китайським послідовникам Фалуньгун вдається щороку надсилати вітальні листівки.

Підписатися:

Коментарі