• Заборонені плакати розвісили в китайському місті

  • Неділя, 29 травня 2011 року
 
В одному з міст на північному сході Китаю з'явилися жовті плакати відомої, і до 1999 року, найбільш популярної в Піднебесній школи цигун — Фалуньгун. Вивісити такий плакат у комуністичній частині цієї країни означає наразитися на небезпеку заради ідеалів.

У середині травня у багатьох країнах світу з нагоди Всесвітнього дня Фалунь Дафа (Фалуньгун*) послідовники цього напряму цигун провели урочисті заходи. На своєму щорічному святі вони демонструють вправи і медитацію, розповідають про принципи Фалуньгун, показують вистави з барабанщиками в традиційних китайських костюмах або просто дарують перехожим паперові квіти лотоса.

У Китайській Народній Республіці свято зазвичай проходить зі своєю специфікою.

Так, в одному з китайських міст 13 травня з'явилося безліч жовтих плакатів, присвячених Всесвітньому дню Фалунь Дафа та Дню народження засновника цього напряму цигун — майстра Лі Хунчжи. Це сталося рано вранці, оскільки влада карає за цей учинок більше, ніж за злочин.

Згідно з інформацією сайту Minghui.org, послідовники Фалуньгун у такий спосіб повідомляють, що комуністичний режим не зможе зламати їхнє прагнення до «Істини Доброти Терпіння» (принцип Фалуньгун, - прим. ред.).

У звітах українських та міжнародних правозахисних організацій, зокрема, Human Rights Watch, Amnesty International, наголошується, що в континентальному Китаї (звідки почалося поширення Фалуньгун) з 1999 р. його прихильники зазнають репресій з боку правлячого режиму компартії. Тому вивішуючи свої плакати місцеві послідовники Фалуньгун ризикують бути заарештованими. У разі арешту, їхнє життя наражається на реальну небезпеку.

За даними Falun Gong Human Rights Working Group (FGHRWG - Правозахисна організація - прим. ред.), наразі підтверджено 3428 смертей послідовників цієї практики від переслідувань. Як повідомляє FGHRWG, у 1999 р. боячись втратити тотальний ідеологічний контроль, комуністичний уряд Китаю почав масові репресії послідовників цього напряму цигун.

Незалежні експерти Д. Кілгур, колишній прокурор і екс-держсекретар Канади, та Д. Мейтас, міжнародний адвокат з прав людини, підтверджують факти вилучення внутрішніх органів у живих ув'язнених послідовників Фалуньгун.

Слід зазначити, що в некомуністичній частині Китаю - у Гонконгу, Макао та на Тайвані люди вільно займаються Фалуньгун.

За даними Інформаційного центру Фалунь Дафа, цей напрямок цигун поширений у 114-тьох країнах світу.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...