• У китайський Новий Рік засновникові Фалуньгун надіслали десятки тисяч привітань

  • Вівторок, 24 січня 2012 року
У китайський Новий Рік послідовники духовного руху Фалуньгун із усього Китаю надіслали своєму вчителеві, пану Лі Хунчжи, десятки тисяч вітальних листівок.

Послідовники Фалуньгун у Китаї, від простих селян до урядових чиновників, щорічно надсилають свої новорічні привітання пану Лі Хунчжи через китайськомовний сайт «Прозріла мудрість». Не став винятком і цей рік — вітальні листівки відправили жителі сотень міст і сіл континентального Китаю.

У своїх привітаннях прихильники цієї практики висловлюють подяку своєму майстрові, оскільки Фалуньгун допоміг їм позбутися від хвороб, отримати духовну їжу і сенс життя.

Як відзначають редактори сайту, привітання направляють не лише послідовники Фалуньгун, але й інші громадяни Китаю. На це їх надихнув незламний дух учнів Фалуньгун, які понад 12 років зазнають жорстоких репресій комуністичного режиму. Їх арештовують, ув’язнюють, катують, звільняють із роботи і виганяють із навчальних закладів, або застосовують до них інші методи тиску з метою змусити відмовитися від своїх переконань.

Відповідно до Інформаційного центру Фалунь Дафа, масові репресії 12 років тому ініціював колишній глава компартії КНР Цзян Цземінь через заздрість і страх, що партія втратить авторитет у суспільстві — за даними влади Китаю перед початком репресій Фалуньгун займалися до 100 млн китайців, а це перевищило кількість членів компартії.

Сьогодні, за даними організації, Фалуньгун практикують у 114 країнах світу, включаючи автономні регіони Китаю — Тайвань, Гонконг і Макао. За словами прихильників Фалуньгун, їхній метод включає медитацію, виконання плавних вправ, а основним принципом школи є Істина-Доброта-Терпіння.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...