• Малюк народився після аварії, в якій загинули його батьки

  • Субота, 29 березня 2014 року
Новонароджений у лікарні після того, як його знайшли на місці катастрофи, у якій загинули його батьки, коли вантажівка збила їхній мотоцикл.

Новонароджений у лікарні після того, як його знайшли на місці катастрофи, у якій загинули його батьки, коли вантажівка збила їхній мотоцикл. Скріншот: WhatsOnXiamen

Новонароджений був знайдений на місці катастрофи, у якій загинули його батьки, коли їхній мотоцикл був збитий вантажівкою.

Аварія сталася у китайському місті Сямень провінції Фуцзянь (схід Китаю), коли чоловік віз свою вагітну дружину до лікарні народжувати, повідомляє Dongnan News.

У результаті зіткнення подружжя загинуло, але в них народився син. Один зі свідків розповів, що жінка народила відразу після аварії, а інші казали, що дитина вискочила із її живота на відстань майже трьох метрів, повідомляє державна газета Global Times.

Немовля доставили до лікарні з іще не відокремленою плацентою. Він важив близько 4 кг, а на його обличчі і кінцівках залишилися синці.

Зараз стан хлопчика стабільний, і деякі з місцевих мешканців принесли для нього підгузники, одяг і сухе молоко. Користувачі соціальних мереж прозвали його «чудо-дитиною», і багато хто побажав йому щастя у житті.

Батьки дитини були родом із провінції Сичуань і, можливо, були робітниками-мігрантами. Дядько новонародженого висловив бажання усиновити його.

Кессі Райан, Велика Епоха

Дослідження Софії Фан.


Читайте також:

Китаєць на спині носить 12-річного сина за 15 км щодня

Китайська пара зіграла весілля в Антарктиді

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...