• Міліціонери провінції Шаньдун сильно побили послідовника Фалуньгун (фото)

  • П'ятниця, 6 червня 2008 року
 

Послідовник Фалуньгун пан Чжан Чжаоюй був арештований міліцією м. Шоугуан провінції Шаньдун 23 травня і сильно побитий у міліційному відділенні.

Як повідомив сайт minghui.org, близько 11 години 23 травня майже 20 міліціонерів увірвалися в номер у готелі, в якому тимчасово проживав Чжан Чжаоюй, і заарештували його. Він був одразу ж відправлений до міліційного відділення м. Шоугуан, де його закували в наручники і кандали й помістили в маленьку кімнату.

У повідомленні мовиться, що як розповів сам пан Чжан, якому вдалося втекти з міліційного відділку, ввечері 25 травня міліція почала бити його. Міліціонери змусили його сісти на підлогу і витягнути вперед руки, якщо він хоч трохи опускав руки, його сильно били гумовими палицями. Так тривало близько двох годин. В кінці Чжан від биття вже не міг сидіти рівно, тоді його посадили на залізну лаву і знову змусили витягнути вперед руки, і знову сильно били його, якщо він їх опускав. Це тривало майже до другої години ночі.

Потім міліціонери помінялися, нова зміна не дозволяла Чжану спати, а о 5 годині ранку його знову почали бити, при цьому на його витягнуті руки поклали палицю, і якщо вона падала від того, що Чжан опускав руки, то його били по тілі, руках, ногах і голові.

Внаслідок биття, Чжан не міг нормально ходити, все його тіло стало синім, всюди були синці. Через декілька днів, скориставшись тим, що охоронці заснули, йому вдалося вийти з міліційного відділку і сховатися. Коли його зникнення було виявлене, для його впіймання була направлена велика група міліціонерів, які з його фотографією по всьому місту розпитували людей про його місцезнаходження, кажучи, що шукають людину з «обмотаною головою».

Згідно із звітом міжнародної організації з розслідування переслідувань Фалуньгун (WOIPFG), напередодні Олімпіади китайська компартія підсилила репресії і арешти послідовників Фалуньгун по всій країні. Тільки в період з 1 січня по 11 березня, всього за 71 день, WOIPFG отримала зведення про 1878 арештів послідовників Фалуньгун. З огляду на те, що в Китаї інформація про це суворо блокується, передбачається, що реальна кількість заарештованих значно більша.

Дін Чен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...