• Чому юний Сінь Сінь повинен ходити до воріт в'язниці?

  • Понеділок, 2 червня 2008 року
 

Останнім часом все частіше з Китаю надходять повідомлення про все частіші випадки порушення прав людини. Від репресій і переслідувань страждають не тільки дорослі, але й діти.

Нижче наведена історія однієї китайської сім'ї:

10 липня 2008 р. Сінь Сіню виповниться 10 років. Щороку він зі своєю старшою сестрою вирушає у м. Тайян, щоб відвідати у в'язниці свого батька. Його батько  не порушував ніяких законів, а у в'язницю його посадили тільки за те, що він послідовник Фалуньгун.

Панові Ван Цзідену 40 років, він працював приватним підприємцем. У 1999 р. коли в Китаї почалося масове переслідування послідовників Фалуньгун комуністичною партією (КПК), панові Вану через сильний тиск довелося закрити свій бізнес у торговому центрі  провінції Гуансі.

19 липня 2000 р. четверо членів сім'ї Вана, зібралися відсвяткувати вдома другий рік народження маленького Сінь Сіня. Понад десять міліціонерів раптом увірвалися до них у квартиру, вибивши двері, і всіх їх, у тому числі й 2-річного хлопчика, а також сина їхнього родича Вана Шуцзе, який прийшов до них у гості того дня,  відвезли у центр ув'язнення м. Лайву провінції Шаньдун.

Щодня у центрі ув'язнення Сінь Сінь плакав: «Я хочу піти додому! Я хочу додому...». Маленький Ван був сильно наляканий і помер через два роки від захворювання, викликаного психологічною травмою.

Сім'ї Сінь Сіня так і не вдалося більше бути разом

Після того, як пана Вана відправили до центру ув'язнення, де його постійно катували і «промивали» мізки, протестуючи проти такого поводження, він оголосив голодовку. Тоді до нього застосували ще жорстокіші тортури - примусове годування, яке здійснювали через трубку, вставлену в шлунок через ніс.

5 червня 2005 р. пана Вана без жодного суду за усною вказівкою, засудили до семи років ув'язнення і відправляли у в'язницю Тайан.

За мамою маленького Сінь Сіня було влаштовано стеження, і для того, щоб уникнути арешту, їй довелося залишити будинок. Службовці «Офісу 610» м. Лайву дали хабаря керівництву в'язниці Тайань у розмірі  80 тис. юанів ($11 тис.), щоб ті заарештували матір Сінь Сіня, якщо вона прийде відвідати чоловіка у в'язниці. Заради безпеки своєї матери, Сінь Сінь із сестрою ходили відвідати свого батька у в'язницю самі.

І досьогодні батько Сінь Сіня знаходиться у в'язниці, а мати вимушена ховатися.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...