• 30 послідовників Фалуньгун китайського міста Шеньяна було арештовано після приїзду урядовця

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Неділя, 1 червня 2008 року
 

Під час візиту в м. Шеньян урядовця Чжоу Юнкана було арештовано щонайменше 30 місцевих послідовників Фалуньгун.

Сайт minghui.org повідомив, що член Постійного комітету Політбюро ЦК КПК, заступник секретаря Політико-юридичної комісії ЦК КПК Чжоу Юнкан від 24 до 26 травня відвідав м. Шеньян провінції Ляонін. У першу ж ніч під час його візиту в місті було арештовано 24 послідовники Фалуньгун, ще кілька чоловік пропали без вісті, із ними неможливо встановити зв'язок. Серед них є один, який доглядав паралізовану матір.

У повідомленні з посиланням на надійне джерело з Китаю також мовиться, що під час свого візиту в м. Шеньян Чжоу Юнкан наказав місцевим чиновникам заарештувати 50 послідовників Фалуньгун. Зараз уже відомо про арешт 30 із них.

24 травня було знову арештовано дружину Мяо Цішена - послідовника Фалуньгун, який загинув у результаті репресій, - Цзу Лімін, яка також є послідовницею цієї практики. Їхній син Мяо Юймен знову залишився сам.

Чжоу Юнкан із самого початку і до цього часу разом із колишнім головою китайської компартії (КПК) Цзянь Цземінем активно керує репресіями послідовників Фалуньгун у Китаї та за кордоном. На Чжоу Юнкана, як і самого Цзяня Цземіня, в багатьох країнах подані судові позови у звинуваченні їх у геноциді, застосуванні тортур і злочині проти людства, повідомляє Інформаційний центр Фалунь Дафа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...