• Аварія на атракціонах у Китаї забрала життя дев'ятьох чоловік. Фото

  • Середа, 30 червня 2010 року
Китай. У результаті аварії на атракціонах у Центрі розваг загинуло, щонайменше, 9 чоловік, 10 отримали поранення. Поліція не пускає кореспондентів до лікарні, де перебувають постраждалі. Трагедія сталася в другій половині дня 29 червня в місті Шеньчжень (провінція Гуандун).

Інцидент стався на новому атракціоні, що імітує політ у космос, що почав працювати в травні минулого року. У момент аварії в 11 кабінках, які крутилися на великій висоті, знаходилося 44 людини, ще більше 100 чоловік стояли зовні в черзі на розвагу. З невідомих поки причин, дев'ять кабінок зірвалися і впали на землю, окремі з них впали з висоти 15 метрів.

За словами очевидців, навколо було багато крові, багато хто помер на місці. Люди з дикими криками вибігали назовні. Поранені виповзали з-під уламків. Рани деяких були настільки великими, що назовні стирчали кістки. Швидка допомога приїхала тільки через півгодини.

Влада розпорядилася 30 червня провести комплексну перевірку технічного стану всіх атракціонів парку.

Кореспондент газети «Гуанчжоу Жибао» того ж вечора поїхав до лікарні Мейша, куди відвезли постраждалих, щоб взяти у них інтерв'ю. Кілька міцних хлопців у цивільному перегородили йому дорогу біля входу в палату і сказали, що всередину заходити нікому не можна. Кореспондент запитав, хто вони такі і попросив пред'явити документи. У відповідь один з них голосно крикнув: «Я твій тато».

Пізніше кореспондент дізнався у співробітників лікарні, що це поліцейські агенти, які чергують там з того моменту коли привезли поранених.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...