• Через кризу китайські швейні фабрики реалізують товар дешевше собівартості

  • П'ятниця, 21 листопада 2008 року
Протягом осінніх місяців на вулицях м. Гуанчжоу провінції Гуандун можна побачити палатки, які продають одяг по збитковим цінам. Усюди на вулицях можна почути голосні заклики торговців, які принаджують покупців. Вони ж і поясняють, що деякі фабрики закриваються і продають зі складів увесь свій товар, тому ціни такі низькі, повідомило центральне агентство новин.

Як повідомила газета «Гуанчжоу жибао», один з торговців цього дешевого одягу розповів кореспонденту, що одяг добре продається, за день він може продати декілька сот одиниць, іноді навіть тисячу. Одяг абсолютно новий і відмінної  якості.

Продавець іншої палатки розповів, що зараз торгівля одягом на експорт зазнає сильного спаду, багато фабрик по пошиттю одягу закривається, намагаючись реалізувати весь товар, який залежався на складах. Він також сказав, що виробники продають свою продукцію по цінах навіть нижчих за собівартість. Останні два місяці у нього за рахунок цього одягу значно збільшився товарообіг, люди охоче купують його.

Директор великої оптової торгової компанії  м. Гуанчжоу розповів, що для фабрик, які закриваються існує два шляхи, щоб реалізувати товар, який залежався на складах: перший - продати його у країни південного сходу Азії  й Африки, другий - продати товар на внутрішньому ринку. Через те, що в цьому році зовнішня торгівля зазнає кризи, фабрикам нічого не лишається, як продавати свій товар магазинам та оптовикам у себе в країні по низьким цінам. Він сказав, що магазини однаково отримують прибуток,  націнюючи 10-30%. Наприклад, вовняні светри, які вони продають на вулиці по 9 юанів (1,2 $), вони купують у заводів по 7 юанів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...