• У ніч проти Різдва правозахисник Ху Цзя знову закликав пекінських жителів проявити турботу про апелянтів

  • Середа, 26 грудня 2007 року
 
24 грудня на передодні різдвяної ночі адвокат-правозахисник Ху Цзя зі своєю дружиною, а також із Чи Чжиюн, що постраждав під час повстання студентів у 1989 р., і кілька інших пекінських жителів знову відвідали пекінських апелянтів, які живуть на вулиці, і подарували їм більше 20 теплих курток. Ху Цзя висловив сподівання, що ще більше пекінських жителів проявить турботу про цих нещасних людей, які зазнали переслідування, протягне ним руку допомоги. Це буде не тільки проявом доброго серця турботи про своїх ближніх, але також допоможе китайському суспільству просуватися у бік демократії та правління за допомогою законів.
 
Як розповідає один пекінський житель пан Сюй, що брав участь у цьому заході: цього разу в район Кайянчао м. Пекіна прийшло дуже багато апелянтів, які наперед дізналися про наш прихід. Протягом 10 хвилин вони розподілили одяг, який ми подарували, між тими, хто більше за всіх потребує допомоги. Вони всі були дуже зворушені таким учинком.

Це вже другий такий учинок. Гроші на одяг дав правозахисник Ху Цзя, який перебуває під домашнім арештом, і як і минулого разу, не зміг особисто виконати своє бажання, а попросив зробити це своїх друзів.

Ху Цзя сказав: «Ту грошову нагороду, яку я отримав від організації «Репортери без кордонів», я вважаю, що її не можна витрачати на себе, а потрібно витратити на тих людей, за захист прав яких я і отримав цю нагороду, таким чином стимулюючи й розвиваючи правозахисну діяльність. Допомагаючи цим нещасним людям, я сам відчуваю радість і задоволення. Я також дякую своїм друзям, які завжди з гарячим бажанням допомагають мені і, незважаючи на холод, цього разу відвезли апелянтам одяг».

Ху Цзя також сказав: «Заради показу «гармонійного й мирного середовища» під час Олімпіади 2008 р., пекінська влада ще більше посилила контроль над апелянтами, що приїжджають до Пекіна, і ще більше може підсилити тиск на них, тому ми повинні допомогти їм, хоч навіть і такими на перший погляд незначними діями. Ми, як громадяни своєї країни, повинні стати на сторону справедливості і очолити рух із розв'язання подібних проблем у країні».

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...